Onur Bağcı Design & Art

Profesyonel Yoga Fotoğrafçısı

Profesyonel yoga fotoğrafçısı dediğimiz kişi fotoğrafçılık kadar yoga ile de ilgili bilgilere sahip olmalıdır. Yoga, pozlar ve meditasyon aracılığı ile zihinsel ve ruhsal olarak yapılan bir uygulamadır. Kısaca tanımlamak gerekirse de aslında ruhsal bir yolculuk olarak tanımlayabiliriz. Bu kadar derin bir konu olan yoga ile ilgili yapacağımız fotoğraf çekimleri de aynı derinliği taşımalıdır. Bu sebeple gerçekten bilgi sahibi olan bir profesyonel yoga fotoğrafçısı ile çalışmanız gerekir. 

izmir sporcu yoga fotoğraf çekimi
izmir yoga fotoğrafçısı fotoğraf çekimi
izmir yoga fotoğrafçısı fotoğraf çekimi
izmir yoga fotoğrafçısı fotoğraf çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat yoga fotoğraf çekimi

İzmir yoga fotoğrafçısı hizmetimiz ile siz değerli yoga eğitmenlerine en doğru poz yönlendirmeleri ile yüksek çözünürlükteki fotoğrafları sunuyoruz. Yoga fotoğraf çekimi hizmetimizin yanında bir başka olmazsa olmaz, hedef kitlenize kendinizi tanıtmanızdaki en iyi yollardan biri olan yoga video çekimi de gerçekleştiriyoruz. 

İnsan anatomisi ve asanalar hakkındaki bilgilerim ve yogaya karşı duyduğum ilgi sayesinde doğru poz yönlendirmeleri ile fotoğraf çekiminizi olabilecek en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca yoga kendi bedeniniz ve doğayla bütünleşme sanatı olduğundan çekimlerimizi mutlaka doğal bir ortamda ormanda, deniz kenarında ya da tarihi mekanlarda yapmaya özen gösteriyorum.Böylece yoga felsefesine uygun bir çekim de gerçekleştirmiş oluyoruz. Türkiye’de ve dünyada sayısız yoga eğitmeni var.

Eğer yogayı başka insanlara da taşımak, onlara ulaştırmak istiyorsanız hiç şüphesiz ki bunun en pratik ve etkili yolu sosyal medyadır. Ve sosyal medya kısmında kendinizi ne şekilde gösterdiğiniz, tanıttığınız önemlidir. İzmir yoga fotoğrafçısı olarak diğer illerde de profesyonel yoga fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirmekteyiz. 

Yogaya yeni başlamış deneyimi çok fazla olmayan bir eğitmen dahi olsanız sizinle yapacağımız yoga fotoğraf çekimi ile elde edeceğimiz fotoğraflar benim de sahip olduğum bilgiler ışığında sizi çok daha profesyonel ve işine önem veren bir eğitmen olarak gösterecektir. Her alanda dikkat çekici ve farklı bir görsel sizi bir adım öne taşır.  

Yoga pozlarınızı en güzel haliyle ve doğru bir şekilde göstermek için sadece sizin başarılı olmanız yeterli olmaz. Birlikte çalıştığınız profesyonel yoga fotoğrafçısı da belli bir bilgi birikimine sahip olmalıdır. Aksi takdirde bu yoga çekiminden istediğiniz gibi bir sonuç alma olasılığınız oldukça düşük olacaktır. 

Profesyonel yoga fotoğrafçılığı ile ilgili oldukça geniş bir portfolyomuz bulunmaktadır. Eğer ne şekilde olur, nasıl fotoğraflar elde edebiliriz gibi merak ettiğiniz konular varsa web sitemizdeki diğer yoga fotoğraf çekimlerimizi de inceleyebilirsiniz. Her biri farklı bir konsepte ve mekana sahip çekimlerimiz size bu konu hakkında bilgi edinmenizde yardımcı olacaktır.  

Yoga fotoğraf çekimi için planlamamız şu şekilde olmaktadır; 

    • İlk olarak ne tarz bir çalışma yapmak istediğinize dair küçük bir konuşma gerçekleştiririz.  

    • Bu çekimlerin arasında, yoga kampı çekimleri, kişisel yoga fotoğraf çekimleri, acro yoga çekimleri, yoga dersi çekimleri vs. bulunmaktadır. 

    • Ne tarz bir yoga fotoğraf çekimi yapacağımıza karar verdikten sonra çekim tarihi ve mekanı belirleriz.  

    • Çekim günü iki kamera eşliğinde fotoğraflarınızı çekeriz. Böylece ikinci kamera sayesinde doğal pozlar yakalamayı da garantilemiş oluruz.  

    • Çekimden sonra ise editli fotoğraflarınızı olabilecek en kısa sürede sizlere ulaştırmış oluruz. 

Ayrıca çekimleri dış mekanda yaptığımız gibi istediğiniz takdirde stüdyo ortamında da gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli yoga pozu fotoğraflarınız sayesinde potansiyel müşteri kitlenize çok daha profesyonel bir görsel sunmuş olursunuz! 

Modelimiz ile diğer yaptığımız diğer fotoğraf çekimlerimizi incelemek için aşağıdaki fotoğraf karelerine tıklayabilirsiniz.