Onur Bağcı Design & Art

Profesyonel video çekimi artık kesinlikle bir ihtiyaç haline gelmiştir. Organizasyon, etkinlik, kurumsal veya kişisel çekimlerinizi daha kalıcı bir hale getirmek istiyorsanız bunun en kesin çözümü profesyonel video çekimi ile olur.

2011 yılından beri deneyimli ekip arkadaşlarımızla beraber prodüksiyon video çekimi projelerimizi son teknoloji ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde İzmir ve tüm illerde gerçekleştiriyoruz. Video çekimi konusunda çok geniş bir skalaya sahibiz. Profesyonel video çekimi kapsamında hizmetlerimiz şu şekildedir; 

 • Backstage video çekimi,  
   
 • Dans videoları, 
   
 • Kısa film çekimleri,  
   
 • Klip çekimleri,  
   
 • Düğün anı çekimleri.  

Ve daha birçok başlık altında bu tarz video çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında kurumsal tanıtım filmi için de projeler üretiyoruz.

Bu çekimler arasında en sık yaptığımız çalışmalar ise video klip çekimi çalışmalarımız olmaktadır. Her gün yaygınlaşan iletişim ağları insanları bir ürün alacakları zaman daha fazla araştırma yapmaya itiyor. Eğer ürününüzün kalitesine güveniyor ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız markanız için güzel bir tanıtım oluşturmalısınız.

Tanıtımınızı yaparken kullanacağınız görseller arasında muhakkak profesyonel  video çekimi çalışması da bulunmalıdır. Aksi takdirde marka imajınızda bir eksiklik olacaktır. Profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile beraber sizlere yüksek kalitede İzmir profesyonel video çekimi ve yaratıcı proje fikirleri sunuyoruz. Böylece markanızın kalitesinden ödün vermeden onu daha da ilgi çekici bir hale getirerek tanıtımını yapma imkanını elde etme şansınız oluyor. 

Backstage ya da dans video çekimi yaptırmak gibi bir niyetiniz varsa doğru adreste olduğunuzu söylemeliyiz. Uzun yıllardır bu alanda deneyimli bir şekilde projeler ürettik. Çeşitli dans okullarıyla ve ajanslarla ortak çalışmalar yürüttükten sonra model ve dansçı video çekimlerinde uzmanlaştık. Bu yüzden bir video çekiminden beklentiniz ve isteğiniz tam olarak nedir anlamamız için kısaca bize bahsetmeniz yeterli olacaktır.

Çekimi gerçekleştirirken nasıl yönlendirmeler yapılmalı, açılar ne şekilde kullanılmalı ve en önemlisi de karşı tarafla konuşurken nasıl bir iletişim şekli seçilmeli gibi konulara titizlikle dikkat ettiğimiz için kesinlikle kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Sayısız dans eğitmeni ve modelle çalıştıktan sonra çekime dair aklınızdaki fikirleri rahatlıkla anlayabilir ve isteklerinize uygun projeler sunabiliriz. 

Eğer video çekimini eşinizle bir anı sahibi olmak için istiyorsanız, düğün gününüzde bütün bir gün size eşlik edebilir en eğlenceli anlarınızı kaydedebiliriz. Bu tarz çekimlerde çiftlerle uyumlu olabilecek bir fotoğrafçı seçimi yapmak önemlidir aksi takdirde çekim hiç te beklediğiniz gibi ilerlemeyecektir.

Uyumlu ve pozitif enerjili ekip arkadaşlarımız sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Beraber geçireceğimiz eğlenceli ve neşeli bir günün sonunda elimizde çok güzel videolar olacaktır. Videolarınızın editini olabilecek en kısa sürede tamamlayıp sizlere ulaştırmak ta bizim için hassasiyetle yerine getirdiğimiz hususlardan biridir. 

Profesyonel video çekimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!