Onur Bağcı Design & Art

Profesyonel Trendyol Ürün Çekimi

Profesyonel Trendyol ürün çekimi hizmetine olan talep son zamanlarda oldukça artmış durumda. Türkiye’nin öncü sanal alışveriş platformlarından biri olan Trendyol’da çok fazla sayıda mağaza bulunmaktadır. Aynı şekilde Trendyol’dan alışveriş yapan kişi sayısı da bir hayli fazladır. 

 

Kısa Süreli Çekim

17
500 Günlük
  • 30-40 Fotoğraf
  • 3-4 Saat Çalışma Süresi
  • İzmir İçi Çalışma
  • Bulut Alanda Teslim

E-Ticaret

Özel Teklif
  • İstenilen Sayıda Fotoğraf
  • Tam Gün Çalışma Süresi
  • Detaylı Retouch
  • Stil Danışmanlığı Desteği
  • Stüdyo & Dış Çekim
  • Bulut Alanda Teslim

Bu kadar büyük bir pazarda, satış yapmaya çalışan markalar da satışlarını artırabilmek adına çeşitli stratejiler izlemektedir. Kimi zaman indirim kampanyaları kimi zaman hediye çekleri gibi seçenekler ile müşteri çekmeye çalışmaktalar. Fakat bunların arasındaki en etkili yöntem hiç şüphesiz hedef kitlenizin ilgisini çekecek içerikleri sayfanıza yüklemenizdir. 

Peki bununla neyi kast ediyoruz. Evet ilgiyi üzerinize çekmenin en etkili yöntemi profesyonel trendyol ürün çekimi olmaktadır. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimleri yapmaktayız. Çok geniş bir çekim yelpazesine sahip olmamız da, çekimleri yaratıcı bir bakış açısıyla gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.

 

Trendyol Ürün Çekimi Nasıl Yapılır?

Trendyol ürün çekimi nasıl yapılır? Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Trendyol sonsuz bir mağaza potansiyeline sahip. Markaların ürünlerinin çekimlerini yapmak için çeşitli yöntemlere başvurduklarını da biliyoruz. Kimisi telefonu ile evinde çekimler yaparken kimisi kendi aldığı küçük ekipmanlar ile bir düzenek kurarak çekimlerini yapmaktadır.

Fakat Trendyol ürün çekimi nasıl yapılır? Sorusuna verebileceğimiz en doğru yanıt, profesyonel fotoğraf ve video çekimi çalışmaları olacaktır. Peki bu profesyonel çekim süreci nasıl ilerlemektedir. Öncelikle çekim talebi için bize ulaştığınızda dilerseniz telefondan dilerseniz de yüz yüze olarak görüşüp mağazanızın hangi ürünleri içerdiği ve bu çekimler ile başka ne yapmak istediğiniz üzerine bir konuşma gerçekleştiriyoruz. 

Varsayalım ki kadın giyimi üzerine bir mağazanız var ve bu çekimler de çeşitli mankenler de kullanmak istiyorsunuz. Böyle bir talebiniz olduğunda ajansımızın bünyesinde bulunan model / manken portföyünü sizlere sunuyoruz. Kaç tane model ile çalışmak istiyorsanız, kriterlerinize uygun modelleri bu portföyden seçiyorsunuz.

Bu seçimleri tamamladıktan sonra çekimlerimizi stüdyoda mı, dış mekanda mı yoksa her ikisinde mi yapacağımıza karar veriyoruz. Sonraki aşamada çekim günü bize eşlik edecek olan kuaför ve makyöz ekip arkadaşlarımız ile de iletişime geçiyoruz. Ayrıca ekstra bir hizmet olarak, çekim konsepti belirleme ya da kombin ayarlama işleri için styling dsteği de sunuyoruz.

Trendyol ürün çekimi nasıl yapılır? Sorusunu kendi adımıza bu şekilde yanıtlayabiliriz. Estetik bakış açımız ile birleştirdiğimiz mesleki bilgilerimizi, fotoğraf ve video çekimlerinize de itinayla yansıtıyoruz. En yeni trendleri de takip ederek bu doğrultuda bir çekim planı oluşturmaktayız.

Aşağıdaki butona tıklayarak profesyonel Trendyol ürün çekimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz ya daWhatsapp hattımızdan doğrudan bize ulaşabilirsiniz!