Onur Bağcı Design & Art

İzmir profesyonel kişisel fotoğraf çekimi ile tüm hayatınız boyunca saklayabileceğiniz anı fotoğraflarına sahip olun! 2011 yılından bu yana yüzlerce kişi ile farklı alanlarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik.

Profesyonel kişisel fotoğraf çekimi çalışmalarımız da uzun zamandır uzmanlaşmış bir şekilde yaptığımız çekimlerdir. Çekimlerimizde fotoğraf çekiminin yanında makyöz, kuaför, stil danışmanı gibi ek destek ekibi de dahil etmekteyiz.

Bu tarz çekimlerde de tıpkı diğer çekimlerde olduğu gibi aynı özeni göstermekteyiz. Özel kıyafet seçimlerinden mekan seçimize kadar sizlere destek olmaktayız. Bu tamamen size ait bir çekim ve tümüyle özel olmalıdır!

Özellikle de sosyal medya kullanımın yaygınlaşması ile birlikte kişiler sosyal medya ortamında güzel bir imaja sahip olmak için bu tarz çekimleri talep ediyorlar. 

Onur Bağcı Design & Art ajansında aynı zamanda sosyal medya danışmanları gibi destek ekip de bulunduğundan, sosyal medya analizinizi yaparak tam olarak ne tarz fotoğraf çekimi çalışmaları yapmamız gerektiğini tespit ediyoruz.

Instagram, Linkedin gibi ortamlar kendimizi tanıttığımız en popüler mecralar. Bu hesaplara ekleyeceğiniz çalışmalar ne kadar profesyonel ve yaratıcı olursa o kadar iyi bir imaja sahip olursunuz.

Burada önemli nokta kişiliğinizin ve duygularınızın en doğru ve doğal şekilde fotoğraflara yansıtılmasıdır. Amacına ulaşmış, başarılı bir profesyonel kişisel fotoğraf çekimi için öncelikle alanında uzman bir fotoğrafçı ile çalışmanız çok önemlidir.

Profesyonel kişisel fotoğraf çekimi çalışmalarımız şu şekildedir;

  • Özel konsept / anı çekimleri,
     
  • Headshot çekimleri,
     
  • Model / manken çekimleri,
     
  • Ticari amaçlı çekimler.

Fakat profesyonel kişisel fotoğraf çekimi çalışmaları yoğun olarak sosyal medya üzerinde kullanılmak için çekilmektedir. Ancak bir fotoğrafın profesyonel bir fotoğraf makinesi ile çekilmiş olması onun mükemmel olduğu anlamına gelmez.

Bu noktada fotoğraf kadar fotoğrafçının da rolü büyüktür. Şimdiye kadar moda çekimleri, model çekimleri. özel konsept çekimler gibi pek çok alanda çalışmalar gerçekleştirdik. Biriktirdiğimiz bu deneyim sayesinde fotoğraflarınız da aynı profesyonelliğe sahip olur.

Ve aslında her şeyden önemlisi her yaşımızı sadece bir kez yaşayabiliyoruz. Geçen senelerin telafisi, geri dönüşü maalesef olmuyor. Bu sebeple her yaşınızla ilgili ya da en azından bir kez bile olsa böyle bir çekim ile bu yaşınızı sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Bunu yaparken de aynı zamanda profesyonel ve photoshop editinden geçen fotoğraflar ile en güzel halini yıllar geçse bile hatırlayabileceksiniz! 

Eğer siz de hayatınızın bazı anlarınızı profesyonel kişisel fotoğraf çekimi ile taçlandırmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!