Onur Bağcı Design & Art

İzmir modelli ürün çekimi hizmetimiz ile sizlere profesyonel çalışmalar sunuyoruz! Markaların ürünlerini tanıtmak için başvurdukları en yaygın ürün çekimlerinden olan modelli ürün çekimi sanal ve reel vitrin oluşturmak için bire birdir.

Özellikle tekstil alanında çok sık tercih edilse de pek çok alanda daha modelli ürün çekimi çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Çekimlerimizi stüdyo ve açık alanlar olmak üzere iki farklı mekan seçeneği ile yapmaktayız.

Fakat Covid-19 önlemleri kapsamında stüdyomuzu bir süreliğine kapatmış olup yalnızca dış mekan çekimlerimize devam etmekteyiz.

Modelli ürün çekimi ile elde edeceğiniz fotoğrafları basılı ve sanal alanda olmak üzere çok fazla alanda özellikle de e-ticaret mecralarında kullanarak, müşterilerinizin ilgisini çekerek daha fazla potansiyel kişiye ulaşabilirsiniz.

E-ticaret destekli web sitenize satış amaçlı ekleyeceğiniz bu görseller sayesinde canlı örnekler ile müşterilerinizin güvenini de sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca modelli ürün çekimi derken yalnızca fotoğraf çekimlerinden de bahsetmiyoruz. Ürünlerinizin tek tek yer aldığı kısa video çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çok daha etkili bir tanıtım ile müşterilerinizi cezbedebilirsiniz!

Çoğu yerde video çekimleri fotoğraflardan çok daha etkili olmaktadır. Çünkü bir ürünün hareketli bir şekildeyken nasıl durduğunu görmek çok daha olumlu bir algı yaratmaktadır. Fotoğraf çekimleri ise bu videoları destekler nitelikte olmaktadır.

Peki modelli ürün çekimi çalışmaları tam olarak nerelerde kullanılıyor, karşımıza hangi mecralarda çıkıyor bir göz atalım;
 

 • Öncelikli olarak web sitelerinde,
   
 • Çeşitli sosyal medya mecralarında,
   
 • Katalog, dergi gibi yayınlarda,
   
 • Afiş ve Billboardlarda,
   
 • Broşür / El İlanlarında,
   
 • Toplantı ve Seminerlerde,
   
 • Çeşitli sunumlarda,
   
 • Lansman ve Fuarlarda.


Modelli ürün çekimi çalışmaları için Onur Bağcı Design & Art ajansını tercih ettiğinizde sizlere sunacağımız bazı avantajlar vardır. Öncelikle çekimlerde kullanacağımız kameralar ve diğer ekipmanlar son teknolojidir. Bu sayede yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolara sahip olursunuz.

Görseller yüksek çözünürlüklü olacağı için bunları yalnızca sosyal medyada değil aynı zamanda katalog, broşür, billboard gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yaratacığımız ilgi çekici ve kreatif konseptler sayesinde fark yaratan çalışmalar ortaya koyarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve ürünlerinizi hafızalardan silinmeyecek bir hale getirebilirsiniz!

Kuracağımız web sitenizle uyumlu e-ticaret sistemi sayesinde ürünleriniz çok daha kolay erişilebilir olacağı için hızlı ve pratik alışveriş imkanını müşterilerinize sunmuş olacaksınız. Ayrıca sizler için oluşturacağımız global web sitesi sayesinde yalnızca kendi ülkenizden değil, dünya çapından müşterilere ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Modelli ürün çekimi hizmeti için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!