Onur Bağcı Design & Art

İzmir masaüstü reklam filmi tasarımı ile markanızın gücünü ikiye katlayın! Masaüstü reklam filmleri çoğu zaman diğer reklamlardan daha etkili olmaktadır.

Bunun en önemli sebebi insanların sevdikleri bir dizi ya da filmi izlerken o esnada sizin markanızı da görmesidir. Böylelikle insanlar sevdikleri yapımlar ile sizin markanızı bilinçaltında özdeştirmiş olur.

Masaüstü reklam filmi tasarımı sayesinde hedef kitleniz genişleyerek, markanızın akılda kalıcılığını arttırır. Bu sebeple reklam çalışmaları arasında masa üstü reklamlarına da mutlaka yer verilmelidir.

Marka bilinirliğinizi arttıran masaüstü reklam filmi tasarımı çalışmalarını ajansımızda büyük bir titizlikle hazırlamaktayız. Markanızın ihtiyaçlarını ve yapılan analizleri göz önüne alarak markanıza en uygun olan reklam filmlerini tasarlıyoruz.

Özellikle Covid 19 pandemi döneminde özel tasarım reklam filmlerine olan ihtiyaç bir hayli artış gösterdi. Markaların kendilerini ifade edebilmelerinin en iyi yolu olan bu reklam filmleri, kesinlike marka tanıtımında çok etkilidir.

Masaüstü Reklam Filmi Nedir?

Masaüstü reklamlarının faydalarından bahsettik. Peki masaüstü reklam filmi nedir? Kısaca değinelim.

Masaüstü reklam filmi, içeriside kamera, ışık, çekim yönetmeni gibi ekip ve ekipmanları barındırmadan, montaj masasında kurgu yönetmeni, grafiker, editör ve renk seçicinin dahil olduğu bir ekip ile hazırlanan filmlerdir.

Bir çoğumuzun da animasyon film olarak adlandırdığı filmler de masaüstü reklam filmleri ile benzerlik göstermektedir. İnternette bulunan sosyal medya mecraları için hazırlanabileceği gibi televizyon ekranları için de hazırlanabilir.


Hatta bazı zamanlar bu reklamları beyaz perdede bile görmekteyiz. Sinemaya gittiğinizde fark etmişsinizdir. Film başlamadan hemen önce çıkan masaüstü reklam filmleri gösterilebilir.

Masaüstü reklam filmi tasarımı çalışmalarında yaratıcılık ön plandadır. Bu sebeple çalışacağınız ajans kesinlikle işinin ehli olmalıdır. Daha önce oluşturdukları çalışmalar da ajans hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Hali hazırda bulunan müşterileriniz markanız ve ürünleriniz hakkında zaten bilgi sahibidir. Aslında masaüstü reklam filmlerinin amacı hazırda bulunan müşterilerden çok müşteri kitlesini geliştirmek ve onların dikkatini çekmektir.

Fakat bu noktada masaüstü reklam filmi tasarımı bir web sitesi ile desteklenmelidir. Çünkü reklamlarda sizi görüp merak eden insanlar web sitenizi de araştırmak isteyeceklerdir. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı bünyesinde bulunan uzman yazılımcı ve web tasarım uzmanları ile birlikte firmanız için profesyonel, özgün ve kreatif web siteleri tasarlamaktayız. Böylelikle masaüstü reklamınızı gören hedef kitleniz web sitenizin de ne kadar profesyonel olduğunu görerek markanıza karşı bir güven oluşturacaktır.

Masaüstü reklam tasarımı ile ilgili aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!