Onur Bağcı Design & Art

İzmir mankenli ürün çekimi için bizlere ulaşabilirsiniz! Ürün çekimleri için canlı manken tercihi son zamanlarda popüler bir hale geldi. Bunun sebebi ise çok bariz. İnsanlar özellikle kıyafet satın alacakları zaman mutlaka o kıyafeti canlı bir mankenin üzerinde görmek istiyorlar.

Mankenli ürün çekimi için ajansımızda bulunan cast bölümünden, istenilen kriterlere uygun manken / model teminini gerçekleştirebiliyoruz. Ajansımıza kayıtlı, her biri farklı tarzlara sahip modellerimiz ile çok geniş bir yelpazeyi elimizde bulundurmaktayız.

İnternet üzerindeki reklam gücünün hepimiz farkındayız. Gün geçmiyor ki giyim üzerine yeni bir site açılmasın. Bu pazardaki kıyasıya rekabeti göz ardı edemeyiz. Hal böyle olduğunda ise mankenli ürün çekimi çalışmaları, rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için bir gereklilik haline geliyor.

Bu noktada mankenli ürün çekimi yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta, bu çekimlerin hangi mekanlarda ne şartlarda ve kimlerle yapıldığıdır. Başarılı bir tanıtım çalışması için sadece mankenli ürün çekimi yaptırmış olmanız maalesef ki yeterli olmamaktadır. Etkili olması için çekimlerinizin profesyonel kişilerce ve profesyonel modeller ile birlikte gerçekleştirilmesi gerekir.

Fakat konu burada da sonlanmıyor. Elinizdeki fotoğraflar çok kaliteli ve çok güzel olabilir. Ama bu görüntülü doğru zamanda, doğru kanallarda paylaşamadığınız zaman sadece geçici bir ilgi yoğunluğu yaşamanız muhtemel. Çünkü insanların ilgisi çok çabuk dağılabiliyor.

Mankenli ürün çekimi çalışmalarının öneminden bahsettik.

Peki biz ajansımızda bu hizmeti sizlere sunduğumuz zaman sizlere nasıl fayda sağlayabiliriz. Gelin hep birlikte inceleyelim;

 • Öncelikle ürün çekimleriniz için sizlere her iki opsiyonu da sunuyoruz. Bunlar stüdyo çekimi ve dış çekim olmaktadır.
   
 • Stüdyo çekimlerinizi temiz bir fon elde etmek adına dekupe işleminden ve photoshop editinden geçirerek sizlere sunuyoruz.
   
 • Dış çekimlerinizi ise incelikle planlıyoruz. Çekimini yapmak stediğiniz kıyafetin tarzına uygun model ve mekan seçimini yaptıktan sonra profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.
   
 • Ayrıca fotoğraf çekimlerinin yanında sizler için tanıtıcı nitelikte olan backstage videoları da çekiyoruz.
   
 • Günün sonunda elde ettiğimiz görüntülerin hangi kanallarda, ne şekilde paylaşılacağını da sosyal medya yönetimi hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz.
   
 • Ürünlerinizin tanıtımı için oluşturmak istediğiniz ya da elinizdeki eski web sitenizin de iyileştirilmesi ile ilgili çalışmaları yaparak e ticaret sistemi oluşturmaktayız.

Mankenli ürün çekimi kapsamındaki size sunacağımız hizmetlerin bir kısmı bu şekildedir. Markanızın hem ilgi çekici bir hale gelmesini istiyor hem de bu ilgi çekici halin kalıcı olmasını istiyorsanız, işlerinizi gönül rahatlığı ile ajansımıza teslim edebilirsiniz.

Ürün çekimi hizmetimizde yararlanmak ve merak ettiğiniz sorular için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.