Onur Bağcı Design & Art

Kurumsal video çekimi değişen dünya ve çoğalan rekabet ile bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Kurumsal tanıtım filmi çalışmanız adeta sizin markanızın kimliği gibidir. Her biri alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere yüksek çözünürlükteki görüntüleri sunarken aynı zamanda yaratıcı fikirler üreterek tanıtım filminize bambaşka bir bakış açısı getirebiliyoruz! 

Kurumsal video çekimi bir markayı tanıtmanın en etkili yoludur. Zira insanlar okuduklarının çok küçük bir kısmını akıllarında tutabilirken, gördüklerinin %80 kadarını akıllarında tutabilmektedir.

Bu sebepten dikkat çekici ve orijinal temalara sahip bir tanıtım filmi markanızın uzun bir süre insanların hafızasında kalmasına yarar sağlar. Bir ürün dünyanın en kaliteli ürünü de olsa profesyonel tanıtım filmi çekimi çalışması eksikse o ürün yeteri kadar insana ulaşamaz. 

Sizlerle yapacağımız video prodüksiyon çalışmamız şu süreçleri kapsamaktadır; 

 • Strateji planlaması. 
   
 • Videonuz için yaratıcı ve orijinal senaryo metni oluşturulması. 
   
 • Hedef kitlenizdeki müşteri analizi. 
   
 • Tanıtım filmi için gerekli ekip ve ekipmanın bir araya gelmesi. 
   
 • Çekilen videonun düzenlenmesi. 
   
 • Videonun tanıtım sürecinde reklam desteği sağlama. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana sürekli fikirleri yenilenen genişleyen başarılı ekip arkadaşlarımız ile marka imajınız ve profesyonel kurumsal tanıtımınız için sürekli yeni araştırmalar yaparak nasıl daha iyisini yapabiliriz bunları belirlemekteyiz. İzmir kurumsal video çekimi ile sizlere hizmet ulaştırmaktayız.

Bir kurumsal tanıtım filmi firmanızı başarıya ulaştıracağı gibi kötü bir senaryoya sahip ya da kalitesiz bir çözünürlüğe sahip tanıtım filmi sizi başarısızlığa da götürebilir. Bu noktada birlikte çalışacağınız ajansın ne kadar başarılı işlere imza attığı ve daha önce ne tarz işler yaptığı önemlidir. 

Bizlerle çalışmadan önce hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için referanslar kısmındaki çalışmalarımızı da inceleyebilirsiniz. Bugüne kadar pek çok firma ile başarılı işlere imza atarak uzun süreler çalışmalarımızı sürdürdük. 

Sizlere tanıtım filminizi çektikten sonra da birtakım hizmetler vermekteyiz. Tek başına bir tanıtım filmi gerekli tanıtım için yeterli değildir. Bu noktada sizlere sosyal medya hesaplarınız üzerinde bu video ve diğer çalışmalarınız için reklam desteği sağlamaktayız. Dilerseniz sosyal medya danışmanı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 

Elbette bir firma için bir diğer önemli nokta da web sitesidir. Eğer web siteniz yoksa size sunacağımız tanıtım filmi çekimi de çok kısa bir süre ilgi çekmenizi sağlayacak sonrasında ise markanızın unutulmasına sebep olacaktır. Bu sebepten bir web sitesi sahibi değilseniz Onur Bağcı Design & Art ajansında sizler için yeni bir web sitesi tasarımı da yapmaktayız. 

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin!