Onur Bağcı Design & Art

Kurumsal sosyal medya yönetimi her marka ve firma için kesinlikle gerekli bir hizmettir. Fİrmaların yanı sıra küçük işletmeler ya da influencer hesaplarının da yine sosyal medya yönetimine olan ihtiyaçları artmaktadır. Bunun en büyük sebebi teknolojik olarak gelişen ve büyüyen bir dünyada yaşıyor oluşumuz.

Deyim yerindeyse çağa ayak uyduramayan herkes maalesef bu sonsuz internet okyanusunda kaybolmaya mahkum oluyor. Bu sebeple sosyal medyayı doğru ve etkili bir biçimde kullanabilmek için uzman desteği almak çok önemli.

Kurumsal sosyal medya yönetimi hizmetimizi, işletmesini büyütmek ve daha fazla kitleye ulaşmak isteyen kişilere, kişisel hesaplara, reklam desteğine ihtiyaç duyanlara vb. kişilere sunmaktayız. 

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Çoğu kişinin aklına takılan bir soru, sosyal medya yönetimi nasıl yapılır? Sosyal medyalarını kişiler kendileri de idare edebilirler elbette.

Fakat kolay gibi görünse de sosyal medya yönetiminin çok fazla ayrıntısı vardır. Bunun yanında işletmeler sosyal medya takibine ayıracakları vakti çok daha verimli değerlendirebilirler.

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak her biri profesyonel sosyal medya danışmanlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sosyal medya danışmanlık desteğimizin içerisinde içerik üretici, metin yazarı, web tasarımcı, gerekli durumlarda fotoğrafçı, Google ads reklam uzmanı gibi ekip arkadaşlarımız yer almaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulabilecek her alanda size destek oluyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Gerekli midir?

Sosyal medya danışmanlığı gerekli midir? Yukarıda da bahsettiğimiz üzere etkin bir sosyal medya yönetimi için biz uzmandan destek almak gerekiyor. Yani evet sosyal medya danışmanlığı gerekli ve işletmeniz için de oldukça faydalı bir destekdir. Tüm sosya medya kanallarınızı yöneterek ve gerekli analizleri yaparak, hedef kitlenizi belirliyoruz. Sonrasında ise bu bilgiler doğrultusunda ne tarz paylaşımlar yapmanız gerektiğini, hangi gün ve saatlerde paylaşım yapılacağını ve sayfanızı hangi yollarla büyüteceğinizi belirliyoruz.

Özellikle son 2-3 yıldır yaşam alışkanlıklarımızda da çok büyük değişimler meydana geldi. Örneğin insanlar artık hiç olmadığı kadar evde vakit geçiriyor ve bu da internet üstünde daha çok vakit geçirmelerine hatta ihtiyaçlarını internette karşılamalarına neden oluyor. Bu yüzden markaların özellikle bu dönemde internet reklamcılığına gereken önemi vermeleri şart oldu.

Sizler için sosyal medya kanallarınızı yönetirken aynı zamanda hesaplarınız için özgün fotoğraf ve video içerikleri de oluşturuyoruz. Özellikle kısa videoların popüler olması video çekimlerine verilen önemin de artmasına sebep oldu. Bu noktada yaratıcı fikirler ile profesyonel video çekimlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Gerektiği durumlarda animasyon post tasarımları da hazırlıyoruz.

Kurumsal sosyal medya yönetimi için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!