Klip Çekimi Fiyatları

Klip Çekimi Fiyatları

İzmir klip çekimi fiyatları ile hem bütçenize uygun çözümler sunuyoruz hem de profesyonel klipler çekiyoruz! Klip çekimleri, eserinizin güzel yansıtılması için çok önemlidir. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana deneyimli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile klip çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Klip çekimi fiyatları, klibin içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Klip şehir içinde mi yoksa şehir dışında mı çekeceğiz, çekimler kaç gün sürecek, çekim ekibinde kaç kişi bulunacak gibi etkenler fiyatı belirlemektedir.

Klip çekimleriniz için Onur Bağcı Design & Art’ı tercih etmeniz halinde size sunacağımız bir takım avantajlar da bulunmaktadır.

Bu avantajları en büyüğü, bir klip çekimi için ihtiyaç duyulabilecek her hizmet alanının ajansımızda bulunmasıdır.

Örneğin siz bize bir klip çekimi talebiyle geldiğiniz zaman. Hem klibin senaryosunu, gidişatını belirleyebilir, hem klibi organize edebilir hem de yönetmen ve görüntü yönetmeni desteği sağlayabiliriz.

Tüm bunların yanında klip çekiminin sonunda ham görüntüleri işleyerek video klibinizi de editliyoruz.

Bu sayede ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri tek bir ajanstan karşılayabiliyorsunuz. Üstelik bu şekilde bir çalışma klip çekimi fiyatları konusunda da bütçenize daha uygun olacaktır.

Klip çekimi fiyatları belirlenirken yukarıda da belirttiğimiz gibi çekime dahil olacak ekip, ekipman gibi faktörler etkili olmaktadır.Peki klip çekimlerinize dahil olabilecek destek ekipte kimler bulunuyor kısaca bir gözatalım;Bu ekip klibinizin gidişatına göre genişletilebilir veya daha sade bir ekiple de gerçekleştirilebilir.


Klip esnasında bulunacak ekibin haricinde, klibin paylaşıma hazır hale geirilmesi ve sonrası için de size sunacağımız destek ekip bulunmaktadır. Klibiniz editlenirken özel video uzmanları, renk uzmanları gibi ekip arkadaşlarımız eşlik etmektedir

Klip paylaşıma hazır hale geldikten sonra ise asıl tanıtım işleri başlamaktadır. Sosyal medya uzmanlarımız klibinizin tanıtımı için gerekli pr çalışmalarını da ayarlayarak gerekli sosyal medya mecraları üzerinde paylaşım sağlayarak reklam çalışmalarını da yürütürler.
İyi bir klip kadar iyi bir tanıtım da oldukça önemlidir. Başarılı bir şekilde çekilen klibinizi eğer yanlış yönlendirmeler ile uygun bir biçimde tanıtamazsanız klibiniz maalesef beklenen performansı gösteremeyecektir.
Bu sebeple sizlere baştan sona bütün bir paket şeklinde gerekli tüm tanıtım çalışmalarını da sunuyoruz.

Klip çekimi fiyatları için daha fazla bilgi almak ve merak ettikleriniz için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

BLOG

X
PORTFOLYO