Onur Bağcı Design & Art

İzmir katalog fotoğraf çekimi hizmetimizi, marka yüzünüzü en güzel haliyle temsil edecek modellerden oluşan castımız ile sizlere ulaştırıyoruz. Onur Bağcı Design & Art ajans bünyesinde katalog çekimleri konusunda deneyim sahibi modeller ve diğer ekip üyeleri bulunmaktadır.

Katalog fotoğraf çekimi ile markanızın tanıtımını en ilgi çekici hali ile gerçekleştirmiş olursunuz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve katalog çekimi konusunda deneyim sahibi ekibimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet deneyimi sunmayı amaçlamaktayız.

Bu tarz çekimler ister büyük ister küçük bir işletme olun istisnasız her marka için gerekli ve günümüz teknoloji dünyasında bir gereklilik halini almıştır.

Katalog fotoğraf çekimi genellikle ismini duyurmak isteyen ve sektörde yeni yeni yer edinmeye başlamış markalar tarafından tercih edilmektedir. 

Fakat bu en büyük yanılgılardan biridir. Katalog çekimleri yalnızca tanınmak isteyen markalar için değil tam aksine uzun zamandır sektörde var olan ve yerini korumaya çalışan markalar tarafından da tercih edilmelidir. 

Katalog fotoğraf çekimi sayesinde zaten bilinirliği olan isminizin devamlılığını da garantilemiş olursunuz.

Oldukça ünlü markaların da her yıl reklam çalışmalarını yeniledikleri bilinen bir gerçektir. Bu sayede çok uzun zamanlar insanların hafızasına yer edebilirsiniz.

Katalog fotoğraf çekimi çalışmalarımızın planlaması şu şekilde gerçekleşmektedir;

 • Web sitemizden ya da diğer iletişim kanallarımızdan bize ulaştığınız zaman bir tarih belirleyerek sizinle görüşmemizi gerçekleştiririz.
   
 • Görüşmemizde kısaca firmanız ve bu tanıtımla neyi amaçladığınız hakkında bir konuşma yaparız.
   
 • Konuşmanın ardından firmanız hakkında bize vereceğiniz briefler doğrultusunda çekim planını oluştururuz.
   
 • Plana göre katalog çekiminde gerekli olacak cast, ekip ve ekipmanların ayarlamaları gerçekleştirilir.
   
 • Her şey hazır olduğu zaman stüdyo ya da belirlediğimiz bir dış mekanda katalog çekimlerini yaparız.
   
 • Daha sonra ise bu çekimlerin editlenmiş halini en kısa sürede size ulaştırırız.

Katalog fotoğraf çekimi çalışmalarımız genel bir bakış ile bu şekilde gerçekleşmektedir. Yaptığımız her işte olduğu gibi katalog çekimleriniz için de gereken özeni göstermekte ve en ince ayrıntısına kadar düzenlemesini gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca katalog fotoğraf çekimi çalışmalarından sonra da sizlere destek olmaktayız. Ajansımızda çok yönlü hizmet anlayışı sayesinde bu çekimlerden sonra fotoğrafları ve içeriklerinizi paylaşabileceğiniz uygun sosyal medya mecralarını belirleyerek, bu hesaplardan belirli gün ve saatlerde paylaşım yapılmasını da sağlıyoruz.

Ajansımızda profesyonel yönetmenden sosyal medya danışmanına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet alanı bulabilirsiniz. Bu sayede markanızın gelişimi için gerekli olabilecek tüm olanakları ajansımızdan karşılayabilmektesiniz.

Katalog fotoğraf çekimi hizmetimiz ve daha fazlası için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!