İzmir Yüz Modelliği

İzmir Yüz Modelliği

İzmir yüz modelliği ajansımızda en çok başvuru alan modellik çeşitlerinden biridir. Yüz modelliği her ne kadar çok uzun zamandır yapılıyor olsa da ismini daha yeni yeni duymaya başlıyoruz. Öncelikle yüz modelliği nedir? Sorusunu yanıtlamakta fayda var. 

İzmir yüz modelliği ya da yüz mankenliği mesleği isminden de anlaşılacağı üzere fotoğraf ya da videolarda yalnızca yüzün kullanıldığı modellik çeşididir. Yüz modelleri yalnızca yüz üzerinde yapılan çalışmalara katılırlar. Bu çalışmalar genellikle makyaj malzemesi, takı, parfüm ve moda çekimleri gibi alanları kapsar. 

İzmir yüz modelliği için cildine gereken özeni gösteren herkes ajansımıza başvurabilir. Bunun dışında bir güzellik standardımız bulunmamaktadır. Biliyorsunuz ki bu sektörde her türden karakteristik yüze ihtiyaç duyulmaktadır. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak birçok marka, firma ile çalışıyoruz. Düzenli olarak çekimlerini gerçekleştirdiğimiz bu markalar her çekimde yeni yüzlere de ihtiyaç duyuyorlar. Yüz modelliği ile birçok marka için modellik yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

İzmir yüz modelliği için birkaç tane kriter de bulunmaktadır. Yüzünüzde sivilce, akne, yara izi gibi lekelerin olmaması beklenmektedir. Ayrıca yüzünüz piercingsiz olmalıdır. Müz modelliği sürecinde cildinize her zamankinde daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yağlı ve baharatlı yiyecekler bu mesleği yapan insanların en azılı düşmanıdır diyebiliriz. Bu sebeple mümkün olduğu kadar az yemeli ya da hiç yememelisiniz.


Bunun yanında ucuz makyaj malzemeleri de cildinize büyük zararlar verebilir. Kalitesiz ürünler kullanmaktan kaçınmalısınız, aksi takdirde iş hayatınız da bundan olumsuz etkilenecektir. Yüz modelliği diğer modellik türlerine göre biraz daha zahmetlidir. Çünkü direkt yüzünüz ön planda olacağı için birçok şeyden fedakarlık etmeniz gerekir. Uyku düzeninizden beslenme düzeninize kadar herşeye dikkat etmek durumundasınız.

İzmir yüz modelliği için Onur Bağcı Design & Art ajansını tercih etmenizin sizin için en avantajlı yanı, hem fotoğraf çekiminin hem de cast ve diğer firmalarla anlaşma sağlayan ajansın tek çatı altında toplanmış olmasıdır. Yani biraz daha açıklamak gerekirse. Yüz modelliği için bize başvurduğunuzda hem sizin gerekli fotoğraf ve videolarını çekiyoruz hem de sizi kendi bünyemizdeki cast listesine ekliyoruz!

Bu sayede farklı farklı ajanslar ile uğraşmaya gerek kalmadan tek bir ajans ile bu işi çözmüş oluyorsunuz. Ayrıca yüz modelliği hakkında bir bilginiz ya da deneyiminiz yoksa da bu bizim için bir sorun olmuyor. Deneylimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde İzmir yüz modelliği hakkında tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklayarak İzmir yüz modelliği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO