İzmir Yüz Modelliği

İzmir Yüz Modelliği

İzmir yüz modelliği ajansımızda en çok başvuru alan modellik çeşitlerinden biridir. Yüz modelliği her ne kadar çok uzun zamandır yapılıyor olsa da ismini daha yeni yeni duymaya başlıyoruz. Öncelikle yüz modelliği nedir? Sorusunu yanıtlamakta fayda var.

İzmir yüz modelliği ya da yüz mankenliği mesleği isminden de anlaşılacağı üzere fotoğraf ya da videolarda ağırlıklı olarak yüzün kullanıldığı modellik çeşididir. Yüz modelliği genellikle makyaj malzemesi, takı, parfüm ve moda çekimleri gibi alanları kapsar fakat modellik ile ilgili bir kariyer düşünüyorsanız, ürün modelliği her zaman daha doğru bir seçim olacaktır. Yüz modelliği için gelen proje sayısı, genele göre %5 oranındadır.

İzmir yüz modelliği için herkes ajansımıza başvurabilir. Eğer daha önceden modellik eğitiminiz yoksa sizlere gerekli eğitimler ile modellik kariyerinizde yardımcı olabiliriz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere başvuru yapabilirsiniz.

İzmir yüz modelliği için birkaç tane kriter de bulunmaktadır. Özellikle modellik deneyiminiz yoksa bunu başvuru sırasında belirtmeniz gerekmektedir. Deneyimli ya da deneyimsiz olduğunuzu kayıt sırasında not kısmına yazabilirsiniz. Bizlerle bir aile olarak çalışma ayrıcalığını yaşamak için başvurularınızı bekliyoruz. Gerekli bilgiler için sizleri en kısa sürede telefonla arayabilir ya da mesaj ile ulaşabiliriz. Formu doldurduktan sonra bizden haber bekleyin, kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.İzmir yüz modelliği hakkında aklınıza takılan tüm sorular için çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir yüz modelliği için Onur Bağcı Design & Art ajansını tercih etmenizin sizin için en avantajlı yanı, hem fotoğraf çekiminin hem de cast ve diğer firmalarla anlaşma sağlayan ajansın tek çatı altında toplanmış olmasıdır. Yani biraz daha açıklamak gerekirse. Yüz modelliği için bize başvurduğunuzda hem sizin gerekli fotoğraf ve videolarını çekiyoruz hem de sizi kendi bünyemizdeki cast listesine ekliyoruz!

Bu sayede farklı farklı ajanslar ile uğraşmaya gerek kalmadan tek bir ajans ile bu işi çözmüş oluyorsunuz. Ayrıca yüz modelliği hakkında bir bilginiz ya da deneyiminiz yoksa da bu bizim için bir sorun olmuyor. Deneylimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde İzmir yüz modelliği hakkında tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklayarak İzmir yüz modelliği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO