Onur Bağcı Design & Art

İzmir web tasarım sektöründe uzun zamandır uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte başarılı projelere imza atmaktayız. Web tasarım ihtiyacı, globalleşen dünya standartlarında bir zorunluluk halini almış durumda. 

Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak İzmir web tasarım alanında yenilikçi fikirlerimiz ve yaratıcı bakış açımızla ürettiğimiz web siteleri sayesinde sektörde daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.  

Gerekli pazar araştırmaları, analizler ve rakip markaların çalışmaları incelenerek sizin müşteri portföyünüze uygun tasarımlar oluşturuyoruz.

Böylece dikkat çekici çalışmalar ile hem markanıza gereken ilgiyi çekmiş olacak hem de kaliteli bir imaj çizmiş olacaksınız. 

Profesyonel web site tasarımı dediğimiz tasarım türleri, arama motorlarına ve müşterilere benzer bir biçimde ulaşarak, e ticaret satışlarınızda büyük bir etkisi bulunan önemli bir ikili amaca hizmet eder. 

Günümüz dünyasında yalnızca kaliteli ürünler üretiyor olmak başarı elde etmek için yeterli olamamaktadır.

Kaliteli ürünlerin yanı sıra iyi bir tanıtıma da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tanıtımı sağlamanın en başta gelen yollarından biri de internet ortamında etkili bir tanıtım oluşturmaktır. 

Bu tanıtımı bir web sitesi yoluyla ve diğer sosyal medya mecralarının etkili kullanımı ile sağlayabiliyoruz.

İzmir web tasarım hizmetimiz ile size sunacağımız destek süreci adımlarından bahsedelim.

Öncelikle hangi hizmet alanı ile ilgili bir web sitesi kurmak istediğiniz hakkında konuşuruz. Bu kısa sohbet neticesinde kabaca ne tarz bir çalışma yapılması gerektiği hakkında planlama yaparız. Sizin de bize firmanız hakkında vereceğiniz bilgiler sonucunda web tasarım uzmanlarımız hemen çalışmalara koyularak web sitenizin taslağını oluştururlar.

Site ile ilgili ufak çalışmalar da tamamlandığında size vereceğimiz sosyal medya danışmanı ve metin yazarı hizmetimiz ile web sitenizi zengin ve özgün içeriklerle besleme çalışmalarına başlarız. 

Her şey kusursuz bir şekilde işlemeye başladığındaysa diğer sosyal medya mecralarının da yardımıyla internet üzerinde gerekli indeksi alarak reklam çalışmalarını sürdürürüz. İzmir web tasarım alanında size sunacağımız hizmetler şu şekildedir; 

 • Web tasarım & yazılım. 
   
 • Sosyal medya yönetimi. 
   
 • Kurumsal kimlik tasarımı. 
   
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO). 
   
 • İnternet reklamcılığı. 
   
 • E-posta yönetimi. 
   
 • E ticaret sistemi.
   
 • Yabancı dillere sayfa çevirisi. 

Görüldüğü üzere yalnızca kaliteli ürünler üretmek ya da yalnızca web sitesi sahibi olmak başarıya ulaşmak için yeterli değildir. Her bir çalışmanın yeri önemlidir ve hepsi bir bütündür. Bu doğrultuda her bir adımı planlayarak atmakta fayda vardır. 

Web sitenizin tasarımından, hedef kitlenizin analizine kadar çok geniş bir yelpazede size hizmet sunmaktayız. Böylece size tam paket halinde bir destek sunduğumuzdan başarı oranını en üstlere taşıma imkanına da sahip olmuş oluyoruz. 

İzmir web tasarım desteği için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.