İzmir Video Prodüksiyon

İzmir Video Prodüksiyon

İzmir video prodüksiyon aramalarınızın karşılığı olarak sizlere en yüksek kalitedeki hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz!  Onur Bağcı Design & Art video prodüksiyon, grafik, fotoğraf, kısa film çekimi ve sosyal medya alanlarında müşterilerimize profesyonel olarak kaliteli hizmet vermek adına kurduğumuz bir ajanstır.  

Her biri alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile birlikte günümüz medyasına uygun projeler yaratıyoruz. Bu projelerin içinde en yaygın olanı tanıtım filmi çalışmalarımız olmaktadır. Profesyonel tanıtım filmi çekimi projeleri belki de en büyük dikkat gerektiren işler arasındadır.

Zira bir tanıtım filmi hazırlanmadan önce bu film için bir senaryo aşaması oluştururuz. Senaryolar video prodüksiyon hizmeti çalışmalarının temel taşıdır diyebilir. Bu senaryo üzerinden tanıtım filminin nasıl bir içeriğe sahip olacağını ve bu yolla kimlere hitap edeceğini kararlaştırırız.

En nihayetinde de tanıtım filmini gerçeğe dönüştürme kısmına geliriz. Bu noktada da uzman ekibimizin nasıl harikalar yarattığını büyük bir rahatlıkla görebilirsiniz! 

Bu tarz projelerin yanında bir de video klip çekimi çalışmalarımız mevcuttur. Bu çalışmalar için de sizlere aranjör, kuaför, makyöj, senarist, yönetmen ve görüntü yönetmeni gibi hizmetler sunmaktayız.

Sizin bize yalnızca bir klip çekimi talebi ile gelmeniz yeterli olacaktır. Daha sonraki adımlar için kurgu, cast ayarlanması, çekim ekipmanları ve yönetmenlik gibi gerekli olan tüm kısımları ajans olarak biz üstleniyoruz. 

Profesyonel video prodüksiyon çalışmalarımızın diğer bir kısmını da reklam filmi çekimi projelerimiz oluşturmaktadır. Bu projelerin yapım aşamasına gelin bir göz atalım.

Bu reklam filmi çalışmaları her ne kadar tanıtım filmleriyle benzerlik gösterse de aslında biraz daha farklıdır. Bu çekimler için ise süreç şöyle işlemektedir;  Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz projeleri en kaliteli haliyle sizlere ulaştırıyoruz. Tüm video prodüksiyon ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

BLOG

X
PORTFOLYO