Onur Bağcı Design & Art

İzmir ürün fotoğrafçısı ihtiyacınız için ya da başka şehirlerden olan ürün çekimleriniz için sizlerleyiz! Tanıtım amacıyla kullanmak istediğiniz görsellerin yani fotoğrafların kalitesi; markanızın ve kurumsal imajınızın nasıl görüneceği ile ilgili olarak doğrudan bağlantılıdır.

Ürün fotoğraflarınız ne kadar kaliteli olursa sunumunuz da o kadar başarılı ve profesyonel gözükecektir. Ürün tanıtım fotoğraf ve video çekimi bu sebeplerden dolayı es geçilmemesi gereken bir konudur. Ajansımıza profesyonel ürün fotoğrafçısı talebiyle ulaştığınız takdirde size sadece ürün fotoğrafçılığı hizmeti vermekle kalmıyoruz. Bu çekimlerin yanında size sunacağımız hizmetler şu şekildedir; 

  • Ürün fotoğraf çekimi hizmetimiz ile öncelikle ürünlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz bir web siteniz var mı bunun tespitini yaparız.  
     
  • Eğer yoksa hiç vakit kaybetmeden web tasarımcısı ekip arkadaşlarımızla beraber bir site haritası çizeriz. 
     
  • Tanıtmak istediğiniz ürün nedir, kimlere yöneliktir, siteniz nasıl bir tasarıma sahip olmalı gibi soruları yanıtladıktan sonra web sitenizin yapımına başlarız. 
     
  • Web sitenizin yapım aşaması bittikten sonra ise gerekli reklam ve tanıtım çalışmaları ile web sitenizin popülerliğini arttırırız.  

Özellikle kurumsal tanıtım çekimi bu tarz çalışmalarımızın arasında yer almaktadır. Çekim sonunda çok kısa bir sürede editlenen fotoğraflarınız kullanıma hazır hale gelmiş olacaktır. Bir fotoğrafın kalitesi kadar onu size ne kadar kısa sürede ulaştırdığımız da önemli.

Fakat kaliteli fotoğraflarınız olmasına rağmen eğer güzel bir tanıtım yapılmazsa ürün tanıtım fotoğrafı en yüksek kalitede dahi olsa bir işe yaramayacaktır. Bu noktada sizlere sosyal medya yönetimi hizmeti de vermekteyiz.

Bu hizmetle beraber doğru içerik başlıkları, açıklama yazıları ve web sitenizde izleyeceğiniz adımlar sayesinde yüksek kalitedeki ürün fotoğraflarınızı gönül rahatlığıyla kullanmış olacaksınız. Profesyonel ürün fotoğrafçısı ile çalıştığınız zaman farkı hemen anlayabilirsiniz. Kısa bir zaman diliminde kaliteli ve tam olarak işinize yarayabilecek şekilde hazırlanmış kaliteli fotoğraflar elde etmiş olursunuz. Ayrıca müşterilerinize profesyonel bir görünüm sunmanız onlara karşı ne kadar titiz olduğunuzun ve değer verdiğinizin de bir göstergesi olacağı için her koşulda önemlidir. 

Ürünlerin müşteriler tarafından ilgi görmesi ve incelenmesi, ürün tanıtımının ne kadar doğru ve profesyonel yapıldığından geçiyor. İyi bir tanıtım da hiç şüphesiz kullandığınız görsellerin kalitesine ve ilgi çekiciliğine bağlıdır.

Bunun yanında çekimlerde kullanılan fotoğraf makinesi ekipmanlarının da kaliteli olması bu durumu etkiliyor. Son teknoloji kaliteli ekipmanlarımız ile ister İzmir de ister farklı bir şehirden olsun ürün çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

Web tasarımı desteğimiz, kaliteli ürün fotoğrafı çekimleri ve sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz sayesinde paranızı tek seferde ve en doğru şekilde harcamış olursunuz. Çünkü bu hizmetlerden birinin eksik kalması demek bütün bir projenin işlevini kaybetmesi demektir. Tüm bu hizmet türlerini ajansımızda bulabileceğiniz için sandığınızdan çok daha kısa bir sürede ve profesyonel olarak ürünlerinizin internet üzerindeki tanıtımını sağlıyoruz! 

Ayrıca ürün fotoğraf çekimlerine farklı bir bakış açısı getirmek de ekip olarak benimsediğimiz ilkelerden biridir. Klasik olarak ürün çekimlerinin genellikle stüdyo ortamında yapılması gerektiği düşünülür. Fakat aslında bu bir gereklilik değildir. Doğal ışık kullanarak dış mekanlarda da çeşitli konseptler kullanarak çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Bu tarz çekimlerin örneklerini ve daha fazlasını web sitemizde de bulabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz!