Onur Bağcı Design & Art

İzmir tekstil ürün çekimi çalışmalarımızı 2011 yılından bu yana profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Dev bir sektör olan tekstil sektöründe rakiplerinizle aranızda fark yaratabilmeniz için farklı bir şeyler ortaya koyuyor olmalısınız.

İzmir tekstil ürün çekimi ile hedeflediğimiz hizmet anlayışı da tam olarak bu konuyla ilgili. Sizlere fark yaratabileceğiniz özgün çalışmalar sunuyoruz!

Tekstil Ürün Çekimi Neden Yapılmalı?

Tekstil ürün çekimi neden yapılmalı sorusunun aslında basit bir yanıtı var. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu büyük sektörde markanızı öne çıkararak, rakiplerinizi geride bırakmanız için fark yaratan işler ortaya koymanız şart.

Bu sebeple, tekstil ürün çekimi neden yapılmalı? Elbette ki marka imajınızı sağlamlaştırmak için yapılmalı. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere fotoğraf, video çekimi hizmeti sunuyoruz.

Tekstil Ürün Çekimi Fiyatları

Tekstil ürün çekimi fiyatları merak edilen konuların başında geliyor. Ajansımızda fiyat konusunda herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değil. Çünkü ajansımızda birden fazla hizmet paketi bulunmaktadır.

Tekstil ürün çekimi fiyatları araştırırken sizlere bu şekilde bir kolaylık sağlıyoruz. Her bütçeye uygun olacak şekilde, çalışma planımızı sizlere sunuyoruz.

Tekstil Ürün Çekimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Tekstil ürün çekimi yapılırken nelere dikkat edilmeli;

 • Öncelikle firmanın size vereceği briefler dikkatle öğrenilerek uygulanmalı.
   
 • Rakip analizi de bu işe başlamadan önce çok önemlidir, rakiplerinizin yaptığı işleri, ne tarz çalışmalar yaptığını araştırarak bu yönde bir rota çizilir.
   
 • Ürünler için eğer canlı manken kullanılacaksa bu mankenlerin ürünün tarzına uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır.
   
 • Mümkünse çekimlerin hem dış ortamda hem de stüdyo ortamında yapılmasına gayret edin. Böylece müşterileriniz kıyafetlerin hem dış ortamdaki görüntüsünü hem de kapalı ortamdaki görüntüsünü inceleme şansına sahip olur.
   
 • Çekilen fotoğraf ve videolar üzerinde olabildiğince az ışık ve renk oynaması yapın. Bu sayede ürünün orijinal rengini korumuş olursunuz.


Özel Konsept Tekstil Çekimi

Özel konsept tekstil çekimi maalesef ki her fotoğrafçı ile yapabileceğiniz çalışmalar değildir. Özel konsept tekstil çekimi için her şeyden önce profesyonel bir ekibe ihtiyacınız vardır. Bu profesyonel ekibin sahip olduğu son teknoloji ürünü olan ekipmanlar ile estetik bakış açısının birleşiminden ortaya güzel işler çıkabilmektedir.

Özel konsept tekstil çekimi ile ilgili olarak sizlere sunacağımız hizmetler şu şekildedir;

 • Stüdyo ve dış ortam olmak üzere iki farklı ortamda fotoğraf, video çekimi.
   
 • Çekimlerde gerekli olabilecek destek ekip (stil danışmanı, kuaför, makyöz, asistan vs.).
   
 • Alınan görüntülerin internet üzerinde gerekli mecralardaki paylaşımı ve reklam çalışmalarının düzenlenmesi.
   
 • Özel konsept tekstil çekimi için orijinal fikirler ve senaryoların sunulması.
   
 • Ürünlerin tanıtımını yapabileceğiniz bir web siteniz yoksa da web sitesi desteği.

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak bu sektörde profesyonel olarak yer edinmiş durumdayız. Bu profesyonelliği projelerinize de yansıtmamız için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçin!