Onur Bağcı Design & Art

İzmir tanıtım videosu çekimi markasını tanıtmak isteyen ya da şahsi tanıtım gerçekleştirmek, hedef kitlesini genişletmek isteyenler için biçilmiş kaftan gibidir. İyi bir tanıtım videosu çekimi ile başarı elde etmeniz çok kolay!

İzmir tanıtım videosu çekimi ile sizlere sunacağımız projeler sayesinde sektörde emin adımlarla ilerleyebilir, yükselebilir ve profesyonel görüntüler ile markanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz çağ için tamamen internet ve sosyal medya çağı desek abartmış olmayız. Hal böyle iken iş dünyasının da internet dünyasına taşınması çok uzun sürmedi.

Şu an dünyadaki çok büyük iş anlaşmaları, hayati öneme sahip sözleşmeler bile internet üzerinden yapılmaktadır.

İşte tam bu noktada Onur Bağcı Design & Art ajansı devreye giriyor! Çok uzun yıllardır İzmir tanıtım videosu çekimi ve daha pek çok hizmet alanı ile sektörde öncülük etmekteyiz.

Fakat markanızın başarıya ulaşabilmesi için sadece bir tanıtım filmi çekimi yeterli değildir. O tanıtım filminin akılda kalıcılığı ve kalitesi de önemlidir. Zira kötü bir reklam filmi çalışması ile hali hazırda bulunana hedef kitlenizi de kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

İzmir tanıtım videosu çekimi araştırması yaparken dikkate alınması gereken bazı hususlar vardır.

Bu hususlar nelerdir gelin bir göz atalım;

 • Tanıtım filmi çalışması markanızın öne çıkmasındaki en önemli adımlardan biridir. Bu sebeple büyük bir incelikle tasarlanmalıdır.
   
 • Birlikte çalışacağınız çekim ajansının eski çalışmalarını, referanslarını incelemek size bu konu hakkında önemli fikirler verecektir.
   
 • Eski çalışmaların doğrultusunda hem ajans hakkında fikir edinmiş olur hem de aklınızdaki tanıtım filmi senaryolarının şekillenmesine fayda sağlamış olursunuz.
   
 • Birlikte çalışacağınız ekibi iyi tanıyın ve ekibin olanaklarını gözden geçirin. Onur Bağcı Design & Art ajansımızın web sitesinden ekibimiz kısmına ulaşabilir ve görev dağılımlarını inceleyebilirsiniz.
   
 • Bulduğunuz ajans sizlere yaratıcı fikirler mi sunuyor yoksa klişe fikirler üzerinden mi bir şeyler üretmeye çalışıyor dikkat edilmelidir. Unutulmamalıdır ki markanızı öne çıkaracak yegane unsur orijinal ve yaratıcı fikirlerin eseri olan bir reklam filmi çekimidir
 • İzmir tanıtım videosu çekimi talebi ile bize ulaştığınızda sizlere sunacağımız hizmetler çok yönlü olacağı için tek bir ajans ile reklam filminiz için gerekli olan tüm unsurları tamamlama imkanına sahip olursunuz. Ajans olarak belirlediğimiz vizyon her zaman bu yönde olmuştur.
 • Bize ulaşan bir projeye tek yönüyle değil de her yönüyle irdeleyerek ona göre bir çalışma planı oluşturmaktır. Bu sayede biz sizlere kaliteli hizmet sunmanın keyfini yaşarken sizler de ayrıntılarda boğulmadan projenizi ajansımıza emanet etmiş oluyorsunuz!