İzmir Stüdyo Ürün Çekimleri

İzmir Stüdyo Ürün Çekimleri

İzmir stüdyo ürün çekimleri kapsamında, çalışmalarımızı Alsancakta yer alan stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Ürün çekimleri, markanızın kalitesini yansıtacağı için fotoğraf ve video çekimleri en profesyonel haliyle yapılmalıdır. 

İzmir stüdyo ürün çekimleri 2011 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan biri olmuştur. Yenilenen stüdyomuz ile şu an çok daha geniş bir alanda çekimlerimizi sürdürüyoruz. Bu tarz çekimler her ne kadar çoğu fotoğrafçı tarafından yapılıyor gibi gözükse de, göz önünde bulundurulması gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle bu ürünün sizin marka kalitenizi yansıttığından bahsetmiştik.Bu sebeple çekimlerinizi profesyonel bir fotoğrafçıya emanet etmelisiniz.

Stüdyo Ürün Çekimi Neden Gereklidir?

Stüdyo ürün çekimi neden gereklidir? Sorusu pek çok kişinin aklına takılan bir sorudur. Şöyle ki, internet çağında yaşıyoruz ve bu herkesçe bilinen bir durum. Ürün satışlarının da %80’inden fazlasının internet üzerinden yapıldığını düşünecek olursak, satış yaptığınız ürünleri kaliteli görseller ile sunmanız markanız için faydalı olacaktır.

Stüdyo ürün çekimi neden gereklidir? Sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz. Gereklidir çünkü, bir ürünü insanlara sunmanın, tanıtmanın en pratik ve kolay yolu fotoğraf, video çekimi çalışmalarıdır. Son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sizlere en kaliteli görselleri sunuyoruz.

Profesyonel ürün çekimleri ile hem marka bilinirliğinizi arttırabilir hem de kalitenizi ortaya koyabilirsiniz. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak özellikle tekstil çekimlerinizde ihtiyaç duyulabilecek her hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır;

Ayrıca çekimlerden sonraki adımlarda da yine size destek olmaktayız. Fotoğraf ve videolarınızı sosyal medya kanallarında doğru bir şekilde paylaşmanızı sağlayacak ve planlama yapacak sosyal medya danışmanı desteğimizi sizlere sunuyoruz. Bunun yanında, eğer bir web siteniz yoksa e-ticaret destekli web sitenizi de tasarlıyoruz.

Bu noktada çekimden sonra da sizlere destek veriyor olmamız çok önemli. Çünkü sadece çekim yapmak yeterli olmamaktadır. Çekimden sonraki adımlar da en az çekimin kendisi kadar önemlidir. Yanlış zamanda ve yanlış planlama ile paylaşılan görseller maalesef ürünün başarısını gölgeleyecektir.  Doğru planlama ve uygun reklam çalışmaları ile ürünün ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Yani sadece bir çekimle başarı beklemek doğru olmayacaktır.Ayrıca bu çalışmalara ek olarak, dilerseniz fotoğraf çekimlerinize dekupe de uyguluyoruz. İstediğiniz tasarım ya da baskı çalışmalarını da yine aynı şekilde sizler için hazırlıyoruz. İzmir stüdyo ürün çekimleri için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!
 

BLOG

X
PORTFOLYO