İzmir Stil Danışmanı ve İmaj Yönetimi

İzmir Stil Danışmanı ve İmaj Yönetimi

İzmir stil danışmanı ve imaj yönetimi için merak ettiğiniz her şeyi bu yazımda anlatmaya çalışacağım. 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra kariyerimi fotoğraf ve video çekimleri üzerinden yürütmeye başlamış olsam da moda ve farklı stiller hayatımın içinde hep yer aldı. 

 
2011 yılından bu yana ise profesyonel olarak İzmir stil danışmanı ve imaj yönetimi hizmeti vermekteyim. Her şeyden önce bu işte başarılı olmamın en büyük sebebi içinde sanat olan her işe ilgi duymamdır. İzmir stil danışmanı ve imaj yönetimi hizmetini verirken de bu işi seviyor olmamın siz değerli müşterilerimize de yansıması aynı şekilde olumlu olmaktadır. Kişisel stil danışmanı hizmetimiz ile yanınızdayız! 
 
Stil Danışmanlığı Nedir? 
 
Stil danışmanlığı nedir sorusu son zamanlarda sıklıkla duyulmaya başladı. Çünkü stil danışmanlığı en çok tercih edilen popüler meslekler arasında yerini aldı bile. Bir stil danışmanı, baştan ayağa yepyeni bir tarz yaratılmasında önemli bir rol oynuyor. Toplumda “giyinmekten haberi olmayanların ve sadece ünlü isimlerin stil danışmanı olur“ gibi bir düşünce yer almaktadır. 
 
Fakat stil danışmanlığı mesleği tüm bu asılsız düşüncelerin dışında değerlendirilmesi gereken bir meslektir. Hal böyleyken öncelikle stil danışmanının ne demek olduğunu ve görevlerini incelemek faydalı olacaktır. Stil danışmanları; bu hizmetten yararlanmak isteyen kişinin karakterine uygun stili bularak kendini ifade etmesinde yardımcı olan kişidir. 
 
 
Stil Danışmanında Olması Gereken Özellikler Nelerdir? 
 
Bir stil danışmanı ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman stil danışmanında olması gereken özellikler nelerdir diye merak edebilirsiniz. Merak etmeseniz bile ne derecede başarı elde edebileceğinizi görmek adına bu özellikleri bilmeniz ve kriter olarak stil danışmanında olup olmadığını kontrol etmek size büyük bir fayda sağlayacaktır. Zira kendisini stil danışmanı olarak tanıtıp fakat hiçbir moda bilgisi bulunmayan çok fazla dolandırıcı insan var. Bu yüzden kesinlikle çok dikkat edilmesi gereken bir konudur bu. 
 
 
Stil danışmanında olması gereken özellikler nelerdir sorusuna cevap olarak şunları sıralayabiliriz; 
 

BLOG

X
PORTFOLYO