Onur Bağcı Design & Art

İzmir sosyal medya ajansı ile ilgili olan aramalarınız için Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sizlere uzman ekibimiz ile birlikte yenilikçi fikirler, projeler sunuyoruz! 

Sosyal medya ajansı dediğimiz yapılar, günümüzde pek çok firmanın ya da kişinin ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanı haline gelmiş durumdadır. Bir İzmir sosyal medya ajansı olarak bugüne kadar pek çok farklı sektörden marka ile çalışma şansımız oldu. 

Sosyal medya yönetimi desteği bir firma için olmazsa olmaz bir konudur. Globalleşen dünya standartlarında neredeyse tüm işlerin sanal ortama taşındığı yadsınamaz bir gerçektir. 

Böyle bir durum söz konusuyken firmaların bu durumu göz ardı etmeyerek markaları adına bu yönde kararlar almaları, çalışmalar düzenlemeleri gerekmektedir. 

Sosyal medya danışmanı ile ilgili olarak bu konuda çalışmalar yürüten çok fazla insanla karşılaşabilirsiniz. Fakat sosyal medya danışmanı olduğunu söyleyen herkesten aynı profesyonel çalışma şeklini göremeyebilirsiniz. 

Sosyal medya yönetimi, planlama, proje yönetimi becerileri, yaratıcılık ve profesyonellik gibi meziyetlerin bir arada bulundurulması gereken bir meslek dalıdır. 

İzmir sosyal medya ajansı aramalarınızda tercihiniz Onur Bağcı Design & Art ajansından yana olursa sizlere çok kısa sürelerde ilerleme kaydedebileceğinizin garantisini verebiliriz. 

Etkili bir sosyal medya yönetiminin yolu deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan bir sosyal medya ajansından geçmektedir. 2011 yılından bu yana sektörde aktif olarak yer alıp, başarılı işlere imza atmış bir ajansız.
 


Sosyal medya çalışmalarınız için bizleri tercih ettiğinizde sizlere sunacağımız hizmetlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz; 

 • Strateji danışmanlığı hizmetimiz ile markanızın sosyal medya üzerinde rakiplerinizin önüne çıkmasını sağlarız. 
   
 • Düzenli yapılan rakip analizleri sayesinde daima başarıyı garantileriz. 
   
 • Yenilenen fikirlerimiz ve tasarımlarımız ile içeriklerinizi sürekli geliştirerek özgün fotoğraf, video, blog yazısı gibi içerikler oluştururuz. 
   
 • Bütçenize uygun reklam çalışmaları oluşturarak markanızın öne çıkmasını sağlarız. 
   
 • Sosyal medya hesaplarınızda her ay düzenli aralıklarla çeşitli çekiliş ve yarışmalar düzenleyerek markanıza olan ilginin artmasına yardımcı oluruz. 
   
 • Sosyal medya uzmanı ekip arkadaşlarımız ile birlikte kullanılabilir sosyal medya mecralarında ve web sitenizde düzenli aralıklarla içerik paylaşımları gerçekleştiririz. 


Sosyal medya yönetiminin yanında sizlere sunacağımız çok geniş bir hizmet yelpazesini elimizde bulundurmaktayız. Video, fotoğraf çekimlerinizden stil danışmanlığına kadar çok geniş bir alanda hizmet sunmaktayız. 

Her gün gelişen ve değişen dünya standartlarında geri kalmamak ve rakiplerinizin hep bir adım önünde olabilmek için Onur Bağcı Design & Art İzmir sosyal medya ajansı ile birlikte çalışabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve diğer ayrıntılar için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz!