İzmir Profesyonel Yönetmen

İzmir Profesyonel Yönetmen

2010 yılından bu yana deneyimli kadromuz ile film ve klipleriniz için başta İzmir olmak üzere tüm çevre illerde sizlere İzmir profesyonel yönetmen hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji ekipmanlarımız ve en güncel video klip çekimi teknikleri ile çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

Profesyonel video çekimi için yönetmen olmak gerçekten çok keyifli bir iş ama işin asıl püf noktası çektiğiniz videoyu insanları sıkmadan izletebilmektir. Bir çekimin kalitesini gösteren en önemli unsurlardan biri de elinizdeki kurguyu, hikayeyi olabilecek en ilgi çekici ve sanatsal haliyle ortaya koyabilmektir.

Deneyimli profesyonel yönetmen yöneteceği klip ya da kısa film çekimi başlamadan önce muhakkak hikayenin içine girmelidir. Bunu yaptığı takdirde büyük bir ölçüde başarı elde etmiş sayılır. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak, İzmir yönetmen hizmetinin yanı sıra görüntü yönetmenliği, senaristlik, kurgu, color blending ve cast gibi hizmetler de sunuyoruz. Örneğin bir profesyonel klip çekimi projesini ele almak gerekirse, sizin bize yalnızca aklınızdaki klip çekimi fikrini anlatmanız yeterli olacaktır.

Klip çekimi için dışarıdan video çekimi ekipmanı kiralamak için ekstradan hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Çünkü klip çekiminde kullanacağımız bütün ekipmanların tamamı ajansımıza ait olup operatörleriyle beraber çekim için hazır olacaktır. Çekimlerinizi isterseniz İzmir de isterseniz de Türkiye'nin hatta dünyanın farklı noktalarında İzmir profesyonel yönetmen hizmeti gerçekleştirebiliriz. Yaratıcılık ve hayal gücünde sınır tanımamayı ilke edinmiş ekibimiz ile beraber nerede ne şekilde isterseniz klip çekimlerinizi yapıyoruz.

Ayrıca bir klibin kusursuzluğunun önemli bir parçası da kuaför ve makyöz desteğidir.

Klibiniz’de yer alacak kişilerin duygu davranışları en iyi şekilde kameraya yansıtmalarında saç yapımı ve makyajın etkisi büyüktür.  

Sizlerle profesyonel olarak bir klip çekimi gerçekleştirmeye karar verdiğimizde süreç sırasıyla şu şekilde işler; 

Bir klip çekiminde yönetmenin yapacağı doğru yönlendirmeler tüm gidişatı belirleyecek olan etmendir. Bu sebepten kesinlikle profesyonel bir yönetmenden destek almanız gerekmektedir. Bir yönetmenin profesyonel olarak çekim yapabilmesi için yaratıcı bir bakış açısıyla asla fark edilemeyen ince detayları görebilmesi ve estetik sanat bilincine sahip olması gerekmektedir. 

BLOG

X
PORTFOLYO