İzmir Profesyonel Modellik Dersleri

İzmir Profesyonel Modellik Dersleri

İzmir profesyonel modellik dersleri ile model olmak artık çok kolay. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak her vücut tipinden insanın modellik konusunda başarılı olabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple ajansımıza başvurmadan önce kafanızda oluşabilecek herhangi bir kaygıya da gerek yok.

Modellik kavramı kesinlikle,yalnızca moda çekimlerine katılıp podyumda yürümekten ibaret değil. En azından Onur Bağcı Design & Art ajansı için öyle değil. Modellerin çok geniş bir çalışma alanı bulunmaktadır. Ürün tanıtımlarından tutun da müzik kliplerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Bizler de bu ihtiyaca karşılık İzmir profesyonel modellik dersleri ile sizlere destek oluyoruz.

Tüm bunların yanında ayrıca, modellik konusunda  meslek olarak değil yalnızca sosyal medya üzerinde daha profesyonel bir duruş sergilemek için de ustalaşabilirsiniz. Herkesin bildiği üzere koca bir hayat sosyal medya üzerinde akıyor. Bu teknolojiye ayak uydurmanın en kolay yolu da kendi varlığımızı sosyal medya üzerinde en profesyonel haliyle yansıtmak.

Ajansımızda asıl olarak model fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyoruz. Aslında İzmir profesyonel modellik dersleri de bu çekimlerden edindiğimiz tecrübelerden sonra ortaya çıktı. Çoğu model ya da model olmak isteyen kişilerde poz verme konusunda ciddi sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu sebeple de fotoğraf ve video çekimlerinin yanında çeşitli poz eğitimleri de veriyoruz.

Kişiye Özel Mankenlik Eğitimi

Kişiye özel mankenlik eğitimi de ajansımızda sunduğumuz hizmetlerden biri. Her ne kadar modellik ve mankenlik kavramları birbirleri ile karıştırılsa da aslında oldukça farklılığa sahipler. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda mankenlik mi yoksa modellik üzerine mi yoğunlaşmamız gerektiğine karar veriyoruz.

Kişiye özel mankenlik eğitimi de yine modellik gibi çok kapsamlı bir alana sahiptir. Bu yüzden de her ayrıntısıyla kusursuz bir şekilde öğrenmek çok önemlidir. Sizlerle bu eğitimleri gerçekleştirirken aynı zamanda fotoğraf çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Elde ettiğimiz fotoğrafları da portfolyömüze ekleyerek olası iş taleplerinde sizleri de cast olarak sunuyoruz. Böylece hem eğitim alıp hem de iş olanaklarından faydalanabiliyorsunuz.

 

Onur Bağcı Design & Art ajansı ile çalışmanın en büyük avantajı da burada ortaya çıkıyor. Bizimle daha önceden çalışmış ya da eğitim almış model/ mankenlerimize öncelik verebiliyoruz. Bunun sebebi de daha önceden çalışmanın vermiş olduğu güven ve tanışıklıktan gelmektedir. 

Kişiye özel mankenlik eğitimi, eğitimin içeriğine göre stüdyo ortamında ya da dış ortamda devam edebilmektedir. Ağırlıklı olarak stüdyoyu kullansak da, dış çekim çalışmalarına da ihtiyaç duyulan durumlar olmaktadır. Dış çekim için genellikle tarihi yerler, orman, sahil kenarı gibi doğal mekanları tercih etmekteyiz. 

Daha fazla bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


 

BLOG

X
PORTFOLYO