Onur Bağcı Design & Art

İzmir Profesyonel Fotoğrafçı

İzmir profesyonel fotoğrafçı aramalarınızda ya da farklı bir ilden yapacağınız aramalarda sizlere en kaliteli fotoğraf çekimi hizmetini sunmaktayız. Bir fotoğrafçı ile çalışmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Öncelikle fotoğrafçı seçimi yaparken sizinle konuşurken nasıl bir iletişim şekli seçtiğine dikkat etmelisiniz. Çünkü bu hususta insan ilişkileri büyük önem taşır. Anlaşılır bir şekilde iletişim kurabiliyorsanız en önemli adımı atlamışsınız demektir.

Böylelikle sizin talep ettiğiniz kompozisyonu en doğru şekilde gerçeğe dönüştürebilir hatta sizin hayal gücünüzden yola çıkarak size yeni fikirler de sunabilir.

izmir sporcu yoga fotoğraf çekimi
izmir fotoğrafçı fotoğraf çekimi
izmir profesyonel düğün fotoğraf video çekimi

İzmir profesyonel fotoğrafçı ihtiyacınız için veya farklı bir bölgeden bize profesyonel fotoğraf çekimi talebiyle geldiğiniz zaman size tam olarak verdiğimiz hizmet bu şekilde olacaktır. Sizlere profesyonel dış çekim hizmeti sunabilir veya dilerseniz stüdyo fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliriz. 

İzmir profesyonel fotoğrafçı ihtiyacı birçok sebepten olabilir. Kısaca bahsetmek gerekirse, kişiye özel fotoğraf çekimi ele alalım mesela.

Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla talep edilen bu çekimler için size elimizde bulunan bütün imkanları sunuyoruz.  

Öncelikle stil danışmanlığı, makyöz ve kuaför desteği verdiğimizi de belirtmek isteriz. Böylece çekimde ihtiyaç duyulabilecek her olanağa sahip oluyoruz.

Fotoğraf çekimleri uzaktan bakıldığında basit süren ve planlama gerektirmeyen işlermiş gibi gözükseler de aslında öyle değillerdir.

Uzunca bir planlama sonucunda çekimle ilgili her şeye karar verilir ve bu doğrultuda çalışmalara başlanır. Bu işi profesyonel bir şekilde yürütebiliyor olmamızın da yegane sebebi budur. Çalıştığımız konu her ne olursa olsun aynı titizlik ve özveriyi sergileriz. Kişisel bir çekim için planlamamız ne şekilde oluyor kısaca bahsedelim; 

 

  • Bize böyle bir çekim isteğiyle geldiğiniz zaman her şeyden önce küçük bir sohbet gerçekleştiririz.   

  • Aklınızda nasıl bir çekim var, dış çekim mekanları için nereleri seçebiliriz, nasıl ilerlemesini istiyorsunuz, fotoğrafları ne şekilde kullanmak istiyorsunuz gibi soruların yanıtlarını alırız.  

  • Daha sonra stil danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bu çekime özel bir konsept belirleyip bu özel konsept çekim doğrultusunda birlikte alışverişe çıkarız.   

  • Seçeceğiniz kombinler konusunda, nereden ne tarz kıyafetler ve aksesuarlar almanız gerektiği konusunda size yardımcı oluruz.   

  • Bu kısmı hallettikten sonra sıra gelir çekimin nerede olacağına. Hem dış çekim hem de stüdyo ortamında bir çekim gerçekleştirebiliriz. Tercih size kalmış. Dış çekim yapacağımız zaman kullanacağımız kıyafetleri, iklim şartlarını ve çekimin yapılacağı tarihi tekrar gözden geçirdikten sonra mekân seçimine karar verebiliriz.   

  • Eğer çekim günü için poz vermek gibi bir endişeniz olursa da bu bizim için bir problem değildir. Sayısız kez yaptığımız fotoğraf çekimlerinin neticesinde size en uygun pozları seçip uygulamalı olarak gösteririz. Böylece poz düşünmenize hiç gerek kalmaz. 

Tabii fotoğraf çekimlerimiz kişiye özel çekimlerle sınırlı değildir. Bir mekânın tanıtımı için, düğün davetleri için veya kurumsal ihtiyaçlar için de olabilir. Hiç fark etmeksiniz İzmir’de tüm çevre illerde hatta dünyanın farklı bir şehrinde de geniş hizmet yelpazemiz sayesinde istediğiniz çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Moda fotoğraf çekimlerinizden ürün fotoğraf çekimlerinize kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Aradığınız alandaki fotoğraf çekimine dair örnekleri web sitemizde de bulabilirsiniz.