Onur Bağcı Design & Art

İzmir profesyonel fotoğraf çekimi talebi ile birçok müşterimiz bizlere ulaşmakta. Ve her insan bir diğerinden farklı olduğu için bize profesyonel fotoğraf çekimi talebiyle gelen her bir müşterimizle özel olarak ilgilenip, tam olarak aklında nasıl bir çekim planı olduğunu öğrenerek bu doğrultuda bir yol çizeriz.

Bir fotoğraf çekimini profesyonel olarak nitelendirebilmek için bazı koşullar vardır.Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize en doğru şekilde tanıtabilmek için veya kişisel fotoğraf çekimi adına kendinizi en güzel halinizle objektife yansımış şekilde görebilmeniz için bu işin gerçekten profesyonel olarak yapılmış olması gerekir. Profesyonel fotoğraf çekimi bu sebepten de oldukça önemlidir. 

Bize fotoğraf çekimleriniz için ister İzmir isterseniz başka bir şehirden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çekim hizmeti sunarken bunun neticesinde ortaya çıkacak olan fotoğrafların kalitesi de oldukça önemlidir.

Çözünürlüğü düşük model, ürün, katalog, mekan ya da yemek fotoğraf çekimleri kurumsal imajınızın da zedelenmesine sebep olur. Kaliteli yüksek çözünürlüklü fotoğraf hizmeti sayesinde daha güzel ve profesyonel bir görünüm elde etmiş olursunuz.  

Profesyonel fotoğraf çekiminin incelik, dikkat ve yaratıcı zeka gerektirdiğinin farkında olarak

yaptığımız çekimin konsepti her ne ise hemen ona uygun bir yol izleyip fotoğraf çekiminizi gerçekleştiririz. İzmirde veya nerede isterseniz sanat, estetik bilgisi ve yıllardır biriken deneyimler neticesinde size ihtiyaçlarınıza uygun, markanızı en iyi şekilde tanıtmanızı sağlayacak bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğimizden hiç şüpheniz olmasın! 

Fotoğraf çekimlerinizi en kusursuz ve kaliteli haliyle sizlere sunabilmek için bütün imkanlarımızı kullanırız. Bizden fotoğraf çekimi talebinde bulunduğunuz zaman size sunacaklarımız şu şekildedir; 

 • Çekim için gerekli olabilecek kuaföre ve makyöz desteğini de sizlere sunarız. 
   
 • Çekim günü ve sonrası için dilediğiniz takdirde sizler için stil danışmanlığı hizmeti de veririz. 
   
 • Çekim esnasında poz konusunda zorlanacağınızı düşünüyorsanız sizlere küçük bir poz verme dersi sunarız. 
   
 • Son teknoloji ekipmanlarımız ve yaratıcı bakış açımız sayesinde hayallerinizin bile üstündeki görüntüleri sizlerle paylaşırız.
   
 • Eğer kurumsal kimlik çalışması talebiyle geldiyseniz de bunların yanı sıra sizlere web tasarımı, sosyal medya yönetimi, reklam tanıtım gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda da hizmet verebilmekteyiz.  

Bize göre profesyonel olmanın tanımı tam olarak budur. Sizlere her yönden destek olabilmek! Örneğin kişiye özel profesyonel fotoğraf çekimi talebinde bulunduğunuzda size ekstradan başka hizmetler de sunabiliyoruz. 

Yaptığımız çekimler sayesinde, bu eğer kişisel bir fotoğraf çekimiyse kendinize daha farklı ve daha güzel bir gözle bakmanızı sağlıyoruz. Çünkü amacımız size dair güzel olan ne varsa onu ortaya çıkartmaktır! 

Fakat daha farklı bir çekimse ürün tanıtımı, kurumsal veya mekan çekimi ise sizlere sunacağımız hizmet paketi sayesinde kaliteli fotoğraflar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda internet üzerinde de güzel bir tanıtım ve reklam ile bulunurluğunuzu arttırma çalışmaları yapabiliriz. Eğer bu fotoğrafları ve daha farklı projelerinizin paylaşımı için bir web sitesine ihtiyacınız olursa, bu konuda da rahatlıkla bizden destek alabilirsiniz.

Çalışmalarınızın tanıtımını yapabileceğiniz bir web sitesi tasarımı konusunda da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!