İzmir Modellik -  Mankenlik Kursu

İzmir Modellik - Mankenlik Kursu

 

İzmir modellik - mankenlik kursu ile bu alanda kariyer yapmak isteyen herkese profesyonel hizmet sunuyoruz. Ayrıca sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için sadece bu alanda kariyer düşünüyor olmanıza gerek yok. Bunun yanında poz vermeyi öğrenmek, sosyal medya mecralarında daha profesyonel görünen fotoğraflar paylaşmak için de bizlere başvurabilirsiniz.

İzmir modellik - mankenlik eğitimi için bizlere başvurmanızın en büyük avantajı, size yalnızca eğitim sunmamız değil. Aynı zamanda bir ajans olduğumuz için de, olası iş tekliflerinde öncelikli olarak sizleri sunuyor olmamız. Çünkü beraber çalıştığımız için, karşı tarafa rahatlıkla sizi önerebiliriz.

İzmir modellik - mankenlik kursu için bize başvurduğunuzda öncelikle sizinle bir görüşme sağlıyoruz. Bu kursu ne amaçla aldığınız bizim için önemli. Ne yönde ilerlemek istediğinize göre farklı olarak bir eğitim sunuyoruz.

Bunun yanında her insanın fiziksel karakteristik özellikleri farklıdır. Bu sebeple de toplu bir sınıf ortamı yerine, bireysel olarak çalışıyoruz.
 

Ekibimizde yer alan profesyonel yönetmen, görüntü yönetmeni ve fotoğrafçı ekip arkadaşlarımız sayesinde modellik veya mankenlik hakkında bilmeniz gereken her bilgiyi sizlerle paylaşacağız. 

İzmir modellik - mankenlik kursu için bireysel olarak çalıştığımızdan bahsetmiştik. Peki bu çalışma nasıl ilerliyor? İlk olarak derslere başlamadan önce, sizi tanımak adına kısa bir konuşma gerçekleştiriyoruz. Bu eğitim ile neyi hedeflediğiniz, ne yönde ilerlemek istediğiniz ve ne tarz işler yapmak istediğiniz hakkında konuşuyoruz.

Sonraki aşama olarak belirlenen tarihte ve lokasyonda hem fotoğraf çekimi yapıyoruz hem de uygulamalı olarak nasıl poz vermeniz ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda size bir eğitim sunuyoruz. Bu eğitimi tamamladıktan sonra sizi de ekibimizin bir parçası olarak portföyümüze ekliyoruz. Bu sayede gelecek işlerde seçilme ihtimaliniz çok daha yüksek oluyor.

Birçok model ajansının en büyük eksikliği deneyimsiz olan modelleri eğitmiyor olmasıdır. Bu durumu geçmişte çok defa deneyimledik. Çekime gelen model hem davranışsal olarak hem de poz verme açısından yetersiz kalabiliyor. Sizlerin bu işi yaparken böyle bir durum yaşamamanız için her yönden gelişimini sağlıyoruz.

İzmir modellik - mankenlik kursu sayesinde sektörde kendinden emin ve ne yaptığının farkında olan bireyler yetiştiriyoruz. Bu eğitimlerden faydalanmak için kadın ya da erkek olmanız fark etmez. Her iki taraf için de özel dersler sunuyoruz.

Sizler de İzmir modellik - mankenlik kursu ile profesyonelliğe olan ilk adımı atmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO