Onur Bağcı Design & Art


İzmir model fotoğrafçısı
 ihtiyacınız için Onur Bağcı Design & Art ajansının sektördeki deneyimine güvenebilirsiniz. Model fotoğraf çekimi hizmetimizi 2011 yılından bu yana profesyonel olarak sizlere sunmaktayız.

İzmir model fotoğrafçısı desteği ile aslında ilk amacımız sektöre deneyimli ve işinde profesyonel model / mankenler kazandırmaktır. Bu sebeple model fotoğraf çekimi çalışmalarını büyük bir titizlik ile yürütmekteyiz.

İzmir model fotoğrafçısı hizmetimiz yalnızca model veya manken olmak isteyenlere özel de olmamaktadır elbette. Kendi arşivi için ya da sosyal medya hesaplarında paylaşmak üzere çekim isteyen kişilere aynı profesyonellikle bu çekimleri sunmaktayız.

Aydınlatılması gereken bir diğer nokta ise model fotoğraf çekimlerinin yalnızca kadınlara özel çekimler sanılmasıdır. Fakat durum sanıldığı gibi değildir. Kadın müşterilerimize olduğu kadar aynı taleple gelen erkek müşterilerimize de İzmir model fotoğrafçısı desteği vermekteyiz.

Bu kesinlikle yıkılması gereken bir önyargıdır.

Bizlere yöneltilen sorular arasında sıklıkla erkek model çekimi de yapıyor musunuz yer almaktadır. İzmir model fotoğrafçısı hizmetimiz herkesi kapsamaktadır. Ayrıca modellik kariyeri yapmak isteyen herkes için de kapımız açıktır.

Modellik veya mankenlik üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için ajansımızın web sitesinde özel bir sayfa ayırıp bu sayfaya sizlerle ilgili bilgileri eklemekteyiz.

Bu sayede ulaşmak istediğiniz kariyer basamaklarını tırmanma sürecinizi hızlandırmış oluyoruz! İzmir model fotoğrafçısı ihtiyacınız için Onur Bağcı Design & Art ajansını tercih ederseniz sizlere ne gibi avantajlar sağlayabiliyoruz kısaca bahsedelim;

 • Öncelikle modelliği bir meslek haline getirmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz diyebiliriz!
   
 • Sizinle gerçekleştireceğimiz çekimin sonucunda kariyerinize fayda sağlamak amaçlı adınıza web sitemizde bir sayfa oluşturuyoruz. Böylece internet üzerindeki bilinirliğinizi arttırıyoruz.
   
 • Fotoğraf çekimlerinizin yanı sıra sizlere video çekimi de sunabilecek ekipmanlara sahibiz. Her pozunuzun aynı zamanda backstage videosunu da size teslim ediyoruz.
   
 • Çekimden sonra en az 30 tane editlenmiş fotoğrafı 1 aydan kısa bir süre içinde size teslim ediyoruz.
   
 • Fotoğraf çekimlerinizi hem stüdyo hem de dış ortamda gerçekleştirme imkanına sahibiz. Böylece hem kapalı mekan da hem de dış çekim olmak üzere iki şekilde gerçekleştirmiş oluyoruz.

İzmir model fotoğrafçısı hizmetimiz ile yukarıda sıraladığımız avantajları ve daha fazlasını sizler için sağlamaktayız. Çekimlerde son teknoloji ekipmanlarımız ile alanında profesyonel ekibimiz sizler için kaliteli bir fotoğraf  çekimi deneyimi sunmak adına büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Model fotoğraf çekimleri hakkında merak ettiğiniz ne varsa bizlere sorabilirsiniz, sizlere yardımcı olmak için buradayız!

İzmir model fotoğrafçısı hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!