preloader

Onur Bağcı Design & Art

İzmir Model Ajansı

İZMİR MODEL AJANSI 

İzmir model ajansı olarak İzmir ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmaktayız. Birçok firmanın özellikle de giyim firmalarının ürünlerini tanıtmak için sıklıkla modellere ihtiyacı olmaktadır. Bizler de sektördeki bu ihtiyacı profesyonel modellerimiz ile karşılamaktayız.

Bir İzmir model ajansı olarak oldukça uzun bir süredir sektördeyiz. Bunun yanı sıra modellik de oldukça eski ve zorlu bir meslektir. İş ahlakından poz vermeye kadar dikkat edilmesi gereken çok fazla detayı vardır.

Onur Bağcı Design & Art olarak aynı zamanda bir İzmir model ajansı ve modellik kursuyuz. Modellik için bize başvurduğunuz zaman belli bir süreç izlemekteyiz. Öncelikle ajansımıza başvuran modellerimiz için ön bilgi verdiğimiz bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda işin tüm detaylarını ve gerekliliklerini konuşuyoruz.

Koşullar sizin için de uygunsa ajans kaydınızı gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında sizi bir modellik eğitimine tabi tutuyoruz. Ajansımızın profesyonel fotoğrafçısı, poz vermenin tüm incelikleri ve iş ilişkileri gibi konularda sizlere full paket bir eğitim sunuyor.

İzmir model ajansı olarak eğitim verdiğimiz modellerimizi aynı zamanda web sitesi portföyümüze de ekliyoruz. Böylelikle hem size öncelik vermiş oluyor hem de müşterilerin sizi web sitesinden de görmesini sağlıyoruz. Modellik işinde sunum her şeydir. Bu sebeple fotoğraflarınızın ve duruşunuzun profesyonel olamsına özen gösteriyoruz.

Her işin ve müşteri tipinin ihtiyaçları farklı olacağından, model olarak kimi seçecekleri de işe göre değişkenlik gösterecektir. Fakat günün sonunda en çok dikkat edilen fiziksel özellikleriniz ve kendinize gösterdiğiniz özen olacaktır. Spor yapmak, düzenli beslenmek ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak da sizin için bir avantaj olacaktır.

Fakat bir konuya da açıklık getirmeliyiz. İzmir model ajansı başvurunuz sonrasında hemen tüm işlere sizi göndereceğimizi düşünmeyin. Elbette ki gideceğiniz potansiyel işler olacak fakat işe yeni başlamış bir model ile deneyimli bir modelin gideceği iş ve alacağı ücret de farklılık gösterecektir.

Yani kısacası bu işe başladığınızda kendinizi geliştirmeye odaklanmalı ve sabırlı olmalısınız. Zaman için de sizler de birer profesyonel model olacak ve çok daha fazla işe gideceksiniz. Elbette ki bizler de İzmir model ajansı olarak her zaman arkanızda size destek olmakta ve her türlü hakkınızı korumaktayız. Bu konuda da bir endişeniz olmasın.

İzmir model ajansı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!