Onur Bağcı Design & Art

İzmir moda fotoğrafçısı, dergi, katalog, afiş ve internet reklamları gibi alanlarda; kıyafet ve aksesuarların bir model üzerinden tanıtımını sağlayacak fotoğraflar çekmekle ilgilidir.

Hem gelişmiş bir moda anlayışı ve sanatsal bakış açıları gerektirdiği için hem de detaylara dikkat edilmesi oldukça önemli olduğu için bir İzmir moda fotoğrafçısı gerekli donanıma sahip olmalıdır. 

Uzun yıllardır İzmir moda fotoğrafçısı hizmetimiz ile sizlerin yanındayız.

Moda sektöründeki kıyasıya rekabet düşünüldüğü zaman markanızın öne çıkması için her türlü tanıtımın en kalitelisini seçmek konusunda titiz davranmalısınız. Uzun yıllar profesyonel olarak moda fotoğraf çekimi gerçekleştirdik.

Bir İzmir moda fotoğrafçısı tarafından çekim talep ettiğiniz zaman ihtiyaç duyulabilecek bütün olanaklara sahibiz.

Onur Bağcı Design & Art bünyesinde bulunan model, kuaför, makyöz ve stüdyo ortamı desteğimiz bu olanakların başında geliyor. Bu sebepten kendimizden profesyonel İzmir moda fotoğrafçısı olarak bahsedebiliyoruz. Çekimlerde tasarımlarınızı taşımasını istediğiniz tarzdaki model seçeneklerini cast / ajans bölümümüzde bulabiliriz.

Çekimde duyulabilecek tüm ihtiyaçları ajans bünyemizde karşılayabildiğimiz için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan uygun fiyatlara çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz.Ayrıca cast / ajanslar için profesyonel katalog çekimi de gerçekleştirmekteyiz. 

Sektörde göz önünde bulunmak ve yerinizi sağlamlaştırmak için sürekli kendinizi yeniliyor olmalısınız. Değişen dünyayla beraber moda anlayışı ve insanların bakış açıları da değişmektedir.

En son modaya uygun insanların hoşuna gidebilecek ürünlere sahip olsanız dahi tanıtım konusunda geri planda kalırsanız ürünün kalitesini kimse fark etmeyecektir ve ilgi çekici olmaktan çıkacaktır. Bu noktada size yaratıcı ve yenilikçi çekim, tanıtım fikirleri sunabilen bir İzmir moda fotoğrafçısı ile çalışmanız oldukça önem teşkil eden bir konudur.

Ayrıca bu çekimleri ne şekilde yaptığınız da önemlidir, bir moda çekimi için mutlaka mankenli ürün çekimi gerçekleştirmelisiniz. Sizi bu yaratıcı projeleri sunarken aynı zamanda bunları uygulamayı da bilmeli ve çekim esnasında modelle de düzgün bir iletişim şekli geliştirmesi gerekir. İletişim kurabilmek doğru poz yönlendirmeleriyle ürünü öne çıkartacak fotoğrafların elde edilebilmesi için gerekli bir husustur. 

Sizlere sunacağımız moda fotoğraf çekimi sayesinde; 

 • Farklı bakış açıları ve yenilikçi fikirler ile ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. 
   
 • Ajansımızda istediğiniz tarzdaki ürünlere uygun cast bulma şansını elde edersiniz. 
   
 • Ürünlerinizin yalnızca fotoğraf çekimi kısmıyla ilgilenmeyip, tanıtım kısmında da destek sağlayabiliriz. 
   
 • Sizin için markanızı ön plana çıkartaca yaratıcı fikirler üretebiliriz. 
   
 • Profesyonel ekibimiz sayesinde ürününüzün tanıtımını en kaliteli haliyle gerçekleştirirsiniz. 

Çekilen fotoğraflar çok fazla sayıda insana ulaşacağı için marka imajınızın zedelenmemesi adına olabilecek en yüksek kalitede olmalı ve doğru bir model seçimi yapılmalıdır. Model seçmek konusunda hiç endişelenmenize gerek kalmaz, uzun yıllardır ajans bünyemizde beraber çalıştığımız model arkadaşlarımız arasından sizin ürünlerinize en uygun olanları seçip, çekimi onlarla gerçekleştirebiliriz. 

Fotoğrafları çekecek olan fotoğrafçının ne derecede kaliteli işler ortaya çıkarttığını öğrenebilmenin bir yolu da onun daha önceden yapmış olduğu moda çekimlerini incelemektir. Çok fazla sayıda markayla çalışıp bu sayede yeni deneyimler keşfedip geniş bir portföye sahip olduk.

Bunun faydasını, sizlerin isteklerini en doğru şekilde ve tam anlamıyla kavrayabilmek olarak görüyoruz. Böylelikle hem sizin fikirlerinizi olması gereken haliyle uygulayabiliyor hem de bunlara ek olarak size yeni, yaratıcı fikirler sunabiliyoruz. Zira moda sektöründe yaratıcılık en önemli konudur. Ürün için ne kadar dikkat çekici bir tanıtım hazırlarsanız o kadar markanızın öne çıkmasını sağlamış olursunuz. 

İzmir moda fotoğrafçısı hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!