Onur Bağcı Design & Art

İzmir Mankenli Katalog Çekimi

İzmir mankenli katalog çekimi ile markanızın imajını bambaşka bir boyuta taşıyoruz! Bu tarz çekimler, özellikle moda sektöründe olmazsa olmazdır. Hal böyle olunca firmalar profesyonel bir çekim için fotoğrafçı ya da ajans arayışına giriyorlar.

 

Kısa Süreli Çekim

17
500 Günlük
  • 30-40 Fotoğraf
  • 3-4 Saat Çalışma Süresi
  • İzmir İçi Çalışma
  • Bulut Alanda Teslim

E-Ticaret

Özel Teklif
  • İstenilen Sayıda Fotoğraf
  • Tam Gün Çalışma Süresi
  • Detaylı Retouch
  • Stil Danışmanlığı Desteği
  • Stüdyo & Dış Çekim
  • Bulut Alanda Teslim

İzmir mankenli katalog çekimi aramalarınızda sonsuz bir ajans yelpazesi ile karşılaşabilirsiniz. Bu elbette biraz kafa karıştırıcı. Bu noktada firmaların düştüğü en büyük yanılgı, uygun fiyatlı bir ajans bularak işi halletmeye çalışmalarıdır. Elbette ki bütçe ayarlaması çok önemli fakat unutmayın ki söz konusu olan sizin markanız.

Bu sebeple de her şeyin, her ayrıntının ince ince düşünülüp planlanması gerekir. Çünkü bu oldukça ciddi bir iştir. Çekimin planlanması, konsept belirlenmesi vs. gibi ayrıntıların iyi planlaması gerekmektedir. Aksi takdirde markanızın imajının bozulması söz konusudur.

Mankenli Katalog Çekimi Nasıl Yapılır?

Mankenli katalog çekimi nasıl yapılır? Çekim hizmeti için bize ulaştığınızda tüm detayları konuşuyoruz fakat aklınızda bir fikir oluşması açısından burada da kısaca açıklayalım. Bu mankenli bir katalog çekimi olacağından, planlanması gereken çok fazla detay vardır. Öncelikle çekim mekanımızı belirlememiz gerekiyor. Bu durumda iki seçeneğimiz olacak ya stüdyo ortamı ya da dış mekan.

Mekanı belirledikten sonra çekim için ne tarz bir konsept kullanabiliriz, kreasyonunuz için en uygun çalışma ne şekilde olmalı bunları belirliyoruz. Ayrıca bu konuda ajansımız size styling gibi hizmetler de sunacaktır. Bu detayları da belirledikten sonra sizlere cast listemizi gösteriyoruz. Kaç kişilik bir manken ekibi istiyorsanız seçiyorsunuz. Tabii ürünlerinize en uygun olacağını düşündüğünüz kişileri seçmeniz de önemlidir.

Çekim günü ve saati belirlendikten sonra Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak güne başlıyoruz. Çekim gününde ürünlerinize uygun saç ve makyaj uygulamaları için saç tasarım uzmanımız ve makyaj uzmanımız da bize tüm gün eşlik edecek. Çekimin yalnızca video mu yoksa fotoğraf mı olacağının seçimi size kalmış fakat her ikisini de seçmek isterseniz, fotoğraf ve video çekimlerini aynı anda yapmaktayız. 

Mankenli katalog çekimi nasıl yapılır? Sorunuza bu şekilde yanıt verebiliriz. Tabii tüm iş sadece çekim yapmakla da bitmiyor. Çekim sonrasında çektiğimiz fotoğraf ve videoların ham hallerini sizinle paylaşıyoruz. Bunu yapmamızın sebebi hoşunuza gitmeyecek bir sahne varsa bunu ekarte etmek içindir. Beğendiniz sahneler için de gerekli düzenleme çalışmalarını yapıyoruz.

Kısaca özetlemek gerekirse, İzmir mankenli katalog çekimi için size full paket bir hizmet sunuyoruz. Çekim esnasında ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri karşılamak için Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak yanınızdayız!