İzmir Klip Yönetmeni

İzmir Klip Yönetmeni

İzmir klip yönetmeni desteğimiz ile sizlere profesyonel görüntüler sunuyoruz! Klip bir bütündür ve onu oluşturan hiçbir unsur da ayrı düşünülemez. İyi bir söz ve iyi bir müziğin yanında klipteki görüntülerin de profesyonel olması önemlidir.

Onur Bağcı Design & Art ajansında, İzmir klip yönetmeni hizmetimiz ile sizlere estetik bakış açımız ve profesyonelliğimizi sunuyoruz!

İzmir klip yönetmeni aramalarınız için bizlere ulaştığınız zaman yönetmenlik hizmetinin yanı sıra, pek çok farklı desteği de sizlere sağlıyoruz.Gelin ayrıntıları hep birlikte aşağıdaki yazımızda inceleyelim.

Profesyonel Klip Çekimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel  klip çekimi nasıl yapılır? Bu özellikle yönetmen adaylarının ve klip çekimi hizmetinden yararlanmak isteyenlerin çok sık sorduğu ve merak ettiği bir sorudur.

Küçük bir kurguyla örnekler vererek profesyonel klip çekimi nasıl yapılır sorusunun cevabına hep birlikte bir göz atalım.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Onur Bağcı Design & Art ajansında gerçekleştirdiğimiz tüm projeleri en ince ayrıntısına kadar düşünerek, büyük bir incelikle tasarlıyoruz. Bu şekilde sizin için en mükemmel olanı hedeflemekteyiz.

Evet gelelim sorumuza. Profesyonel klip çekimi nasıl yapılır? En basit haliyle ele alalım. Diyelim ki elinizde yalnızca bir şarkı sözleri var ve bunu gerçek bir şarkıya çevirmek istiyorsunuz.

Bu noktada şarkı sözlerinizi incelemesi için aranjörümüze teslim ederiz. Aranjörümüz sizinle birlikte stüdyoya girerek sözlerinizi şarkıya dönüştürme aşamasında size destek olacaktır.

Şarkı sözleri ve müziğiyle birlikte hazır olduğunda ise diğer adımlara geçmiş oluruz.


Şarkınızı klibe dönüştürmek için öncelikle bir senaryoya ihtiyacınız olacaktır. Bu doğrultuda ekibimizde bulunan profesyonel senaristler ile birlikte şarkınız için en uygun senaryoyu oluşturuyoruz. 

Senaryo ve şarkı hazır olduğuna göre geriye cast, mekan seçimi ve diğer ayrıntılar kalıyor! Senaryo ve şarkı ile uygunluk gösterecek mekan seçimlerini yaptıktan sonra klibinizde yer alacak oyuncuların kadrosunu oluştururuz.

Sonraki adımda da kuaför, makyöz ve asistan desteği ile klibiniz için gereken tüm desteği sağlamış oluyoruz.

Tüm bunlara ek olarak da eğer şehir dışından geliyorsanız sizi havalimanından teslim alacak aracın hizmetini de sunuyoruz. 

Kısacası size sadece bestenizi teslim etmek ve gerisini bize bırakmak kalıyor!Klip Çekim Fiyatları

Klip çekim fiyatları için net bir rakam söylemek mümkün olmamaktadır. Ajansımızda fiyatlandırma yaparken olabilecek en fazla hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmaya çalışırız.

Fakat klip çekimi için hangi hizmetleri size sunduğumuz da önemlidir. Hizmet sayısı arttıkça elbette ki fiyatta da bir artış olması gayet normal. Sizlere profesyonel bakış açımızı sunarken bütçenize uygun fiyatlar ile de yardımcı olmaktayız.

İzmir klip yönetmeni hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

BLOG

X
PORTFOLYO