İzmir Kişiye Özel Dış Çekim

İzmir Kişiye Özel Dış Çekim

İzmir kişiye özel dış çekim için bize ulaştığınızda sizlerin memnuniyeti için en son teknoloji ekipmanlarımız ile çekimlerinizi gerçekleştirerek sizlere yükse kalite ve çözünürlükte fotoğraflar sunuyoruz.

İzmir kişiye özel dış çekim genellikle hayatının o dönemine ait halini ölümsüzleştirmek isteyen müşterilerimiz tarafından talep ediliyor. Bizler de Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak size dair güzel olan ne varsa onu ortaya çıkartıp, o halinizi sonsuza kadar en güzel haliyle saklamanıza katkı sağlıyoruz! Kişisel fotoğraf çekimi hizmetimiz ile yanınızdayız. 

İzmir kişiye özel dış çekim aramalarınızda karşınıza yüzlerce farklı isimde fotoğrafçı çıkabilir ve aralarından seçim yapmak zorlaşabilir. Bu sebepten fotoğrafçı seçimini büyük bir titizlikle yapmalısınız.

Bu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta fotoğrafçının bir önceki çalışmalarını incelemektir. Çalışacağınız kişinin ne kadar profesyonel fotoğrafçı ve başarılı olduğunu bu çalışmalar sayesinde tespit edebilirsiniz. 

 Profesyonel Dış Çekim Pozları Nasıl Verilmeli? 

Profesyonel dış çekim pozları nasıl verilmeli? Poz vermek bu konu hakkında bilgisi olmayan biri için tam bir ızdıraba dönüşebilir. Bu yüzden dış çekim fotoğrafçılığı profesyonel olmayı gerektirir.

Eğer kişi poz vermek konusunda iyi değilse fotoğrafçının bizzat kendisi pozları kendi üzerinde uygulamalı olarak göstermelidir. Dış çekim için poz konusunda endişeleriniz varsa bunu hiç dert etmenize gerek yok.

Web sitemizde yüzlerce çeşit poz örneğini inceleyebilirsiniz, çekim esnasında da zaten sizlere poz vermeniz için yardımcı olacağız. Tercihimiz genellikle yapay olmayan doğal pozlardan yana oluyor. Çünkü en güzel fotoğraflar hiç şüphesiz en doğal halinizi yansıtabilen fotoğraflardır. Bu sebeple her şeyden önce kendinizi kamera karşısında rahat hissetmeniz önemlidir. Rahat olduktan sonra poz vermeye kolayca alışabilirsiniz!  

Poz konusunda eminiz ki çok sayıda insan çeşitli araştırmalar yapmakta, bizler de sizin için birkaç ipucu hazırladık. Bunlar şu şekildedir; 

Instagram İçin Dış Çekim Pozları 

Hepimizin kabul ettiği bir gerçeklerden biri de kesinlikle instagram dünyası! Adeta onunla yatıp onunla kalkar bir hale geldik. Instagram üzerinde belli bir kitleye ulaşmak isteyen kişiler ya da sadece kendi estetik göz zevkini tatmin etmek isteyenler profesyonel olarak dış çekim talebinde instagram için dış çekim pozları araştırmasında bulunabiliyorlar. Hatta instagram fotoğrafçılığı gibi yeni bir akım türedi diyebiliriz. Instagram için dış çekim pozları konusunda sizlere destek olmaktayız 

Instagram çok farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Örneğin kıyafetlerini instagram üzerinden satışa koyan biri için, uygun dekore edilmiş bir mekanda model pozları üzerinden çalışmalar yapabiliyoruz. Bu tarz çekimlerin pozları için özel dersler de veriyoruz.

Bir diğer örneğimiz de hiçbir maddi kaygısı olmayan sadece instagramını daha güzel ve göze hitap eden bir hale çevirmek isteyen müşterilerimiz olabilir. Onlar için de yine özenle seçilmiş mekanlarda uygun poz çalışmalarıyla çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çeşitli poz örnekleri için web sitemizde bulunan fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz. 

Poz vermenin birincil yolu insanın kendi vücudunu tanımasından geçer. Vücut dilinize hakim olduğunuz zaman istediğiniz poza kolayca girerek vermek istediğiniz duyguyu rahatlıkla verebilirsiniz. Güzel pozlar elde etmek için öncelikle simetrik duruşları tamamen terk etmenizi tavsiye ederim. Vücudunuzu olabildiğine asimetrik kullanmaya çalışın ve yüzünüze yapay bir ifade takınmaktan kaçının.

Aşırı duygu patlaması yaşamayan sakin yüzler fotoğraflarda genellikle daha estetik çıkarlar. Poz geçişlerinizi olabildiğince akışkan bir hale sokmaya çalışın böylece arada doğal pozlar da yakalanabilir. 

Kişiye özel dış çekim fotoğraflarınız en güzel haliyle görünsün istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

BLOG

X
PORTFOLYO