İzmir Kiralık Kamera Ekipmanı

İzmir Kiralık Kamera Ekipmanı

İzmir kiralık kamera ekipmanı desteğimiz ile video çekimlerinize kaliteli bir bakış açısı getiriyoruz. Her yıl yeniledğimiz ekipmanlarımız son teknoloji donanıma sahip kameralardır. 

İyi bir çekimin hiç değişmeyen ve birinci kuralı kaliteli ekipmanlar ile yapılmasıdır. Bizler de İzmir kiralık kamera ekipmanı hizmetimiz ile bunu amaçladık. Sizlere bir hizmet sunarken bunu olabilecek en kaliteli haliyle sizlere sunduk. 

İzmir kiralık kamera ekipmanı ihtiyacınız için Onur Bağcı Design & Art ajansına hiç şüphesiz güvenebilirsiniz! Uzun yıllar sektörün içinde yer alan ekip arkadaşlarımız ile birlikte ekipman kiralama desteğini sizlere sunuyoruz.  

Ayrıca ekipman kiralamanın yanı sıra size sunacağımız bir diğer avantaj da ekipmanların yanında bu ekipmanları kullanacak ekibe olan ihtiyacınızı da karşılıyor oluşumuz. Yönetmen, görüntü yönetmeni ve asistanları başta olmak üzere bir çekim için gerekli olan tüm ekibi bir arada bulma fırsatını sizlere sunuyoruz! 

İzmir kiralık kamera ekipmanı hizmetimiz ile bugüne değin klip, film, belgesel, backstage çekimi gibi pek çok prodüksiyon gerektiren işe destek olduk ve bizzat çekimlere eşlik de ettik. Tüm çalışmalarımıza YouTube kanalımızdan veya Web sitemizden ulaşabilirsiniz! 
Kiralık ekipman listemiz şu şekildedir;

Özellikle prodüksiyon gerektiren video çekimlerinde her zaman iyi bir bakış açısından daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Bu ihtiyaç da elbette ki kaliteli ekipmanlardır.

Ancak bütün bu unsurlar bir arada olduğu zaman profesyonel bir çekimden bahsedebiliriz. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak İzmir kiralık kamera ekipmanı hizmetimiz ile sizlere sunacağımız bazı avantajlardan bahsedelim; 

Ajansımız içinde pek çok farklı hizmet alanını bulundurmaktayız. Aynı şekilde bu hizmet alanları için profesyonel bir ekibe de sahibiz. Ekipman kiralama hizmeti bizim için yeterli değildir. Bunun beraberinde ekip desteği sunmakta ve çekimin sonunda video editlerinize kadar sizlere yardımcı olmaktayız. 

İzmir kiralık kamera ekipmanı ihtiyacınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz! 

BLOG

X
PORTFOLYO