Onur Bağcı Design & Art

İzmir havadan drone fotoğraf çekimi son dönemlerde özellikle kurumsal firmaların tanıtım çekimleri için bir gereklilik halini aldı. Havadan çekim olarak nitelendirilen bu çekimler firmanıza bambaşka bir boyut kazandıracak. Uzman ekibimiz ve son teknoloji drone ekipmanlarımız ile sizlere üst düzey kaliteli bir hizmet sunmaktan dolayı memnunuz! 

İzmir havadan drone fotoğraf çekimi hizmetimiz yalnızca İzmir ile sınırlı değildir. Türkiye’nin hangi şehrinden isterseniz sizlere havadan drone fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktayız.  

Havadan drone fotoğraf çekimi pek çok amaç için tercih edilebiliyor. Bunların en başında kurumsal ihtiyaçlar olmakla beraber, çeşitli özel davetlerde, klip çekimlerinde, sinema sektöründe ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Bu çekimleri gerçekleştirebilmesi için lisanslı  drone pilotu ihtiyacınız vardır. Ve bu drone pilotunun da profesyonel bir şekilde drone çekimlerini gerçekleştirebiliyor olması gerekir. Bu noktada profesyonel drone pilotu ile çalışmak önemlidir.  

İzmir Havadan Drone Fotoğraf Çekimi Fiyatları 

Drone fotoğraf çekimi yaparken çekilecek olan mekanın konumu, ortalama çekim süresi, kurgu ve montaj işlemlerinin yapılıp yapılmayacağı gibi faktörler fiyata doğrudan etki etmektedir.

İzmir havadan drone fotoğraf çekimi fiyatları oluşturulurken bu unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır. Drone çekimleriniz için detaylı fiyat bilgisi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı drone çekimi hizmetini size sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın! 

Drone Fotoğraf Çekimi Neden Tercih Edilmeli? 

Günümüz dünyasında teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi, reklam alanlarında da köklü değişimlere sebep oldu. Ve bu da drone fotoğraf çekimi neden tercih edilmeli sorusunu cevaplar niteliktedir. Drone video çekimi ya da fotoğraf çekimi yapan firmalar hem fotoğraf hem de video alanında teknolojinin onlara sundukları imkanları büyük ölçüde kullanmaya başladı. Bizlerde Onur Bağcı Design & Art ajans ekibi olarak bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere birinci sınıf kalitede İzmir havadan drone fotoğraf çekimi hizmeti sunuyoruz.  


Çok büyük bir bütçeye sahip olmayan fakat havadan drone çekimi görüntüleri ile ürününü en iyi şekilde tanıtmak isteyen kurumsal firmalar için drone fotoğraf çekimleri çok iyi bir seçenektir. Drone çekimleri bir firmanın reklamını en iyi şekilde yaparak hizmet ya da ürününü en kusursuz şekilde satıcıya ulaştırmak için yapılmaktadır. 

İzmir havadan drone fotoğraf çekimi son zamanların en trend çekim türlerinden. Rakiplerinize karşı daha profesyonel ve başarılı tanıtımlar elde ederek dikkat çekmek istiyorsanız, firmanızın tanıtımı adına yapacağınız projeler arasında muhakkak drone çekimlerine de yer vermelisiniz. Çünkü bir tanıtımın temel amacı öncelikle markayı tanıtmak ve bunu yaparken de olabilecek en ilgi çekici ve orijinal yollara başvurmaktır. Özellikle bunu yaparken görsel zevklere hitap etmesi çok önemlidir. Drone çekimleri hedef kitlenizin en başta göz zevkine hitap edebilecek görüntüler sağlamanıza yardımcı olur. 

Ve elbette drone fotoğraf çekimleri yalnızca kurumsal tanıtım filmleri ile sınırlı değildir. Düğün günleri için anı mahiyetinde çekimler de yapılabilmektedir. Düğün hikayesi dediğimiz anı çekimlerine drone çekimleri de dahil ederek bugünü daha da renkli ve unutulmaz bir güne çevirebilirsiniz!