Onur Bağcı Design & Art

İzmir görüntü yönetmeni aramalarınızın karşılığını en kaliteli ve profesyonel haliyle Onur Bağcı Design & Art ajansında bulabilirsiniz!

İzmir görüntü yönetmeni desteği ararken bu görüntü yönetmeninde de aramanız gereken bazı özellikler vardır. Projenizi emanet edeceğiniz görüntü yönetmeninde hangi özellikler olmalı gelin bir göz atalım;

 • Her şeyden önce birlikte çalışacağınız görüntü yönetmeninin sizden önceki çalışmalarını mutlaka inceleyin.
   
 • Sizin projenize ek yaratıcı fikirler üretip üretemediğine dikkat edin. Yaratıcılık yeteneği gelişmemiş bir insan sınırların ötesine geçemez.
   
 • Görüntü yönetmeni ve beraberindeki ekip ne tür imkanlara sahip ve ekipmanları ne durumda bunları kontrol edin.
   
 • Bu görüntü yönetmeni ile iletişim kurup kuramadığınıza dikkat edin. Aranızdaki iletişim dili bütün bir projenin gidişatını etkileyecektir.
   
 • Fikirlerinizi görüntü yönetmenine sunmaktan çekinmeyin, sonucun içine sinmesini istiyorsanız birbirinizi iyi anlıyor olmalısınız.

İzmir görüntü yönetmeni hizmetimiz ile sizlere tüm bu saydığımız maddeleri ve daha fazlasını sunmayı amaçlamaktayız.

Klip çekimi, kısa film çekimleri, ya da sinema filmi çekimleri fark etmeksizin her alanda sizlere yardımcı olmaktayız. Görüntü yönetmenliği de diğer tüm ekibin ayrılmaz bir parçasıdır. Başarılı bir proje profesyonel bir görüntü yönetmenine bağlıdır. Çünkü görüntü yönetmeni, yönetmen ve diğer ekip üyelerinin arasında köprü görevi gören kişidir.


Ekibimizde yer alan görüntü yönetmenleri uzun yıllar bu sektörün içinde yoğrulmuş işinin ehli kişilerdir. Çalışmalarınızı her zaman profesyonellik ve titizlik ile yürütürüz. İzmir görüntü yönetmeni desteğimizin yanında sizlere yönetmen, senarist, cast, catring gibi ihtiyaç duyulabilecek ekip ve diğer ayrıntılar konusunda destek olmaktayız. Bu şekilde bir hizmet şekli sizlere çok büyük bir avantaj sağlayacaktır.  

Böylece İzmir görüntü yönetmeni desteğinden faydalanırken aynı zamanda üzerinde çalıştığınız projenize dair gerekli ne varsa tek bir ajans ile çözebileceksiniz. Onur Bağcı Design & Art ajansını diğer ajanslardan ayıran en önemli özellik de budur.

İş anlayışımız tek veya bir iki hizmet ile sınırlı olmayıp oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu şekilde sizlere gerekli olan tüm hizmet alanlarını aynı anda sunmayı amaçlarız. Bu şekilde bütünlüğü koruyarak projeniz ile ilgili çıkabilecek aksiliklerin ya da gecikmelerin önüne de geçmiş olmaktayız.Ayrıca projenizin yapım aşaması bittiği zaman da sizlere vereceğimiz destek devamlılığını sürdürüyor olacaktır.

Çekimlerinizin gerekli mecralar üzerinde reklam çalışmalarını da yürüterek sizler için başarıyı garantileriz. İzmir görüntü yönetmeni hizmetimiz ile son teknoloji ekipmanlarımız ve ekibimiz sizler için burada. Görüntü yönetmenliği ya da diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!