Onur Bağcı Design & Art

İzmir gelinlik katalog çekimi ile özel tasarım gelinlikleriniz hiç olmadığı kadar ihtişamlı gözükecek! Alsancak gelinlik çekimi çalışmalarımızı Alsancak’ta yer alan geniş stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi ister canlı manken ile isterseniz de cansız manken ile çekiyoruz. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana katalog çekimlerimizi profesyonel olarak sürdürüyoruz.

Son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte İzmir gelinlik katalog çekimi hizmetiniz sizlere sunuyoruz! Katalog çekimlerinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü imkana sahibiz. Ayrıca ekibimiz ile de ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti yine sizlere sunmaktayız.

İzmir gelinlik katalog çekimi için ekibimizde fotoğrafçı, video çekim uzmanı, kuaför, makyöz ve cast bulunmaktadır. Ajansımızda yer alan cast sayesinde ürünleriniz için en uygun mankenleri seçme şansına sahip olursunuz. Onur Bağcı Design & Art ajansı ile çalışmanın en avantajlı yanı da bu olmaktadır. Çekimlerde ve çekimden sonra ihtiyaç duyacağınız tüm desteği tek bir ajans tarafından karşılamış olursunuz! 

Katalog Çekimi Fiyatları

Katalog çekimi fiyatları ajansımızdan aldığınız hizmetlerin sayısına bağlı olarak değişmektedir. Fakat her halükarda tüm hizmetler tek bir ajans tarafından karşılandığı için bütçenizi de zorlamayacaktır. Bu çekim paketlerinin içinde isteğe bağlı olarak makyöz, kuaför, çekim ekibi ve cast bulunmaktadır. Ayrıca çekim için kaç tane modelle çalışacağımız da bu fiyatlandırmayı etkilemektedir. Katalog çekimi fiyatları kapsamında çekim paketimizde, çekimden sonra ihtiyaç duyacağınız hizmetler de yer almaktadır.

Örneğin bir web sitesi sahibi değilseniz, size özel e-ticaret uyumlu bir web sitesi tasarlıyoruz. Bu sayede çekimleri yapılan ürünleri internet üzerinden de tanıtıyor ve satışını gerçekleştiriyorsunuz. Eğer yurt dışına da satış yapmak isterseniz İngilizce-Türkçe uyumlu sitenizi de tasarlıyoruz.

Tüm bunların yanında sosyal medya danışmanı desteğimiz ile, ürünlerinizi tanıtacağınız diğer sosyal medya kanallarının da düzenlenmesini sağlıyoruz. Doğru reklam çalışmaları ve tanıtımlar ile birlikte ürünlerinizin çok daha fazla insana ulaşmasını sağlıyoruz. 

Profesyonel katalog çekimi çalışmalarımızı son teknoloji ekipmanlarımız ve her biri alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin kalitesini göstermek, fotoğraf ve videoların da ne denli kaliteli olduğuna bağlıdır. Bu sebeple sizlere yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve videolar sunuyoruz. Sosyal medyada kullanabildiğiniz gibi baskı, broşür, afiş gibi yerlerde de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Katalog çekimi fiyatları en geniş çekim paketi ile şunları kapsayacaktır; çekim ekibi, makyöz, kuaför, stil danışmanı, cast (model/manken), web tasarım uzmanı, sosyal medya danışmanı, grafiker. Çekimlerimizi editlenmiş ve fotoğraflarınızı da isteğinize bağlı olarak dekupeli bir şekilde sizlere sunuyoruz.

İzmir gelinlik katalog çekimi için aşağıdaki linke tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.