Onur Bağcı Design & Art

İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı için arama yapıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz diyebiliriz! Uzun yıllardır ajansımızda düğün çekimleri gerçekleştirmekteyiz. İşte bu yazımızda da neden İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı olduğumuzu açıklayacağız!

Heyecanla beklediğiniz ve tatlı bir telaş ile her ayrıntısını organize ettiğiniz düğün gününüzde fotoğraf ve video çekimi desteğimiz ile yanınızdayız! İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı aramalarınızın karşılığında ajansımıza ulaştığınızda, düğününüze gösterdiğiniz özenin aynısını bizim de size göstereceğimizden şüpheniz olmasın!

Düğün fotoğrafçılığı sektörünce o kadar fazla fotoğrafçı mevcut ki çiftler için seçim yapmak epey zorlaşmaktadır. Bu noktada seçim yapmanız için bazı püf noktalardan da bahsedeceğiz. Öncelikle İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı diye bir arama yaptığınızda karşınıza birçok fotoğrafçı çıkacak. 

Bu fotoğrafçılar arasında eleme yapabilmek adına ilk işiniz bu fotoğrafçıların referanslarını incelemek olmalı. Daha önce nasıl çalışmalar yapmış, ne tarz konseptler kullanmış ve çiftlere ne tür pozlar verdirmiş gibi ayrıntıları incelemek faydalı olacaktır.

Fotoğrafçınızın sizinle olan iletişim dili de oldukça önemlidir. Sizinle akıcı bir iletişim kuramayan kişiyle birlikte çekim yapmanız olanaksızdır. İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı ararken kesinlikle önem verilmesi gereken kriterlerden birisi de budur.

Evet iletişim dili ve bir önceki çalışmalarını incelediniz.

Peki çekim için sizi hangi mekanlara götürebilir, güzel kareler yakalayabilmek için nasıl yerler tercih ediyor bunlar da göz önünde bulundurulmalı. İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı hizmetimiz kapsamında sizlere sunacağımız çekim türleri şöyledir;

 • Dış mekan fotoğraf ve video çekimi,
   
 • Stüdyo fotoğraf çekimi,
   
 • Save the date çekimleri,
   
 • Instagram / Facebook gibi mecralarda paylaşılmak üzere uygun formatta video hazırlanması,
   
 • Fotoğraf albümü oluşturulması,
   
 • Nişan, kına çekimleriniz,
   
 • Düğün hikayesi.


Size sunacağımız düğün çekimi hizmetlerimizin bir kısmı bu şekildedir. Ajansımızda kendimizden İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı diye bahsetmemizin sebebine gelecek olursak. Çekim yaptığımız her bir çifti ailemizin bir ferdi gibi gördüğümüz için her ayrıntının kusursuz olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bu hayatınızda yaşayabileceğiniz sayılı özel günlerden birisi ve bizler de bunun farkında olarak sizin için en güzelini ve en kusursuzunu yapmak zorundayız. Hal böyle olunca da bu özen fotoğraflarınıza ve videolarınıza da tüm güzelliğiyle yansımaktadır.

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak bu güzel gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlarınızı sonsuz dek ölümsüzleştirmenin mutluluğu tarif edilemez. Baktığınız zaman, ilk günkü heyecanını ve sevincini yaşayacağınız fotoğraf, video karelerini sizler için hazırlıyoruz!

Aşağıdaki butona tıklayarak düğün çekimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!