Onur Bağcı Design & Art

İzmir düğün fotoğraf çekimi ya da diğer illerden olan ihtiyaçlarınız için sizlere düğün fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz. Daha önceden evlenmiş çiftlerden sıklıkla duyulan keşkelerin arasında düğün esnasında ve sonrasında özel hatıra çekimi yaptırmamış olmak en başta geliyor. Düğün gününüz sizin için her şeyin en mükemmel haliyle görünmesini ve kusursuz olmasını istediğiniz bir gündür.

Dolayısıyla düğün gününüzün belgesi niteliğindeki fotoğraflar da aynı derecede kusursuz ve güzel görünmelidir. Bu yüzden İzmir düğün fotoğrafçısı seçiminde titiz olmanız gerekir. Gerçekten düzgün iletişim kurabildiğiniz, anlaşabildiğiniz bir profesyonel düğün fotoğrafçısı seçimi sizi oldukça rahat ettirecektir.

Öyle bir fotoğrafçı bulmalısınız ki sizin tam olarak ne istediğinizi anlasın ve zevkinize uygun yaratıcı fikirler sunsun. Genellikle bu çekimler düğün dış çekimi şeklinde de olmaktadır. 

İzmir düğün fotoğrafçılığı yapıyor olmamızın aslında en büyük sebebi yaşanırken hissedilen güzel duyguları bir fotoğraf karesine yansıtmak ve o fotoğrafa yıllar sonra bakıldığında bile aynı duyguların tekrar yaşanmasını sağlayabilmektir. Düğün fotoğraf çekimi bugününüzü çocuklarınıza, torunlarınıza miras bırakabilmenin en anlamlı yoludur…  

Düğün esnasında gerçekleştirdiğimiz çekimlerin yanı sıra düğün öncesinde veya sonrasında özel bir gelin damat dış çekim yapmayı da ısrarla tavsiye ediyoruz. Çünkü düğün gününün koşturmacasında tam olarak istediğiniz gibi pozlar veremeyebilirsiniz. O yüzden ayrı bir dış çekim daha yapmakta her zaman fayda vardır. Çekimde ihtiyaç duyacağınız kuaför ve makyöz de ekibimizde yer almaktadır. Tüm gün boyunca bize eşlik ederek saçınızda veya makyajınızda oluşacak olası deformeleri önlemek adına yanımızda bulunuyorlar.

Yıllardır birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla beraberken kendinizi asla rahatsız hissetmezsiniz. Pozitif enerjimiz ve güler yüzümüzle en mutlu gününüzde size eşlik ediyor olmak bizim için çok değerli! İzmir düğün fotoğraf çekimi hizmetimizin yanında diğer hizmetlerimiz şu şekildedir; 

 • Save the date, 
   
 • Kısa anı videosu,
   
 • Tüm gün çekimini gerçekleştireceğimiz uzun bir günlük video, 
   
 • Kına fotoğraf ve video çekimi, 
   
 • Havadan drone düğün çekimi, dış çekimi, 
   
 • Balayı düğün hikayesi. 


Eğer dış çekim yapmaya karar vermişsek İzmir de ve çevre illerde pek çok mekân seçeneğine sahibiz. Tercih tamamen size kalmış, sunacağımız seçenekler arasından dilediğiniz mekânı seçebilirsiniz. Tarihi mekanlar, ormanlık yeşillik yerler, kumsal tarzı deniz kenarı gibi yerler mekân türleri arasındadır. İster gelinlik ve damatlığınız ile isterseniz de sizin seçeceğiniz kıyafet kombinleri ile fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Poz konusunda da genellikle, doğal spontane pozlar tercihimiz olmaktadır. Gelin damat pozları desteğiyle size poz ile ilgili de yardımcı oluyoruz ayrıca. Siz birbirinize sevgiyle bakarken, gün batımında el ele tutuşup yürürken veya küçük oyunlar oynarken biz de bu anları fotoğraflamayı tercih ediyoruz. 

Düğünün ne kadar küçük ya da büyük olduğu fark etmeksizin kesinlikle çok özel günler olduğu konusunda hem fikiriz. Sizin bu en duygusal ve hassas olduğunuz günü, duygu yoğunluğunuzu fotoğraflara en güzel halleriyle yansıtmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.  

İzmir ve tüm illerden bize düğün günü fotoğraf çekimleriniz için ulaşabilirsiniz, tüm çiftlerimiz için mutluluklar dileriz!