İzmir Drone Çekimi Fiyatları

İzmir Drone Çekimi Fiyatları

İzmir drone çekimi fiyatları için en uygun çekim paketlerini sizlere sunuyoruz! Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak deneyimli drone pilotlarımız ile çekimlerinizi en profesyonel haliyle gerçekleştiriyoruz. Drone çekimleri şu an hemen her alanda ihtiyaç duyulan çekimlerdendir. Geçmişten bu yana gökyüzüne erişmek, uçmak insanların en büyük tutkusu olmuştur. İnsanlar uçma merakını bire bir gerçekleştiremese de bunu çeşitli yollarla telafi etmiştir.

Uçma tutkusundan doğan, uçaklardan sonraki en büyük icatlardan biri de hiç şüphesiz ki dronelar! Drone sayesinde normal şartlarda göremeyeceğimiz manzaraları, erişemeyeceğimiz yüksekliklerden görme imkanına sahip oluruz. Elbette ki bu drone manzaralarının iş dünyasında da kullanılması kaçınılmazdı. 

Drone görüntülerinin tanıtım videolarınıza ya da göstermek istediğiniz ayrıntılara kattığı hava herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. İzmir drone çekimi fiyatları ile profesyonel drone görüntüleri için yanınızdayız!

Havadan drone çekimleri sayesinde örneğin bir inşaat çalışmasını tanıtmak ve müşterilerinize kuş bakışı olarak da sunmak istiyorsanız, bu çok kolay bir hale dönüşüyor. Müşterileriniz hem ayrıntıları rahatlıkla görebiliyor hem de yapının tasarımını net bir şekilde inceleme şansına sahip oluyor. 

İzmir drone çekimi fiyatları değişkenlik gösterse de burada dikkat edilmesi gereken nokta, birlikte çalışacağınız drone pilotunun ne kadar deneyimli olduğudur. Çok ucuz fiyatlara deneyimsiz bir drone pilotu ile çalışırsanız, göstermek istediğiniz görüntüler hiç de profesyonel olmayacaktır.

Bu kötü görüntüler çalışmalarınızın güzelliğine de gölge düşürecektir. Bu sebeple çekim yapan kişinin ne denli deneyim sahibi olduğu çok önemlidir. 2011 yılından bu yana İzmir drone çekimi fiyatları kapsamında sizlere en uygun fiyatları sunarken aynı zamanda en profesyonel görüntüleri de sunuyoruz. Üzerinde emek verdiğiniz çalışmalarınızı en az sizin kadar önemsiyor ve çalışmalarımızı bunu göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunacağımız drone çekimi hizmetlerimizin bir kısmı şu şekildedir;


Drone çekimlerimiz bu şekilde olmakla birlikte ihtiyaç durumunda çekim yapılacak alanlar ve işler çeşitlendirilmektedir. Projelerinize profesyonel bir dokunuş yaparken aynı zamanda estetik bakış açımız ve uzun yıllardan beri edindiğimiz bilgi birikimimizi de ekliyoruz. Senaryo gereken çekimleriniz için de yine aynı şekilde ajansımızda yer alan senarist takım arkadaşlarımızdan da destek almaktayız. 


İzmir drone çekimi fiyatları hakkında bilgi edinmek ve daha fazlası için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


 

BLOG

X
PORTFOLYO