Onur Bağcı Design & Art

İzmir dış çekim fiyatları dediğimiz zaman ilk akla gelen düğün çekimleri olsa da Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak dış çekim çalışmalarımız yalnızca düğün ile sınırlı değildir.

Son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile çekimleriniz hiç olmadığı kadar profesyonel! Her yaşımızın, her anımızın ayrı bir güzelliği ve kendine has bir özelliği vardır. Fotoğraf ve video çekimleri de bu anlarımızı sonsuza dek saklamanın en güzel yolu hiç şüphesiz.

İzmir dış çekim fiyatları başlığı altında pek çok fotoğrafçı ve çalışma görebilirsiniz. Seçim yapmak elbette ki çok zor fakat bizler size kalite ve kreatif bir bakış açısı sunuyoruz. Çalışma örneklerimizi web sitemizden de inceleyebilirsiniz.

2011 yılından bu yana sürekli büyüyen ve uzmanlaşan ekibimiz ile yüzlerce çekim gerçekleştirdik. Bu çekimlerin her biri için özel olarak dış çekim mekanlarını araştırdık. Büyük ya da küçük konusu ne olursa olsun tüm çekimlerimiz bizler için çok önemlidir.

Her bir çekim için özel olarak konsept belirleyerek gerekli koşullara sahip mekanları araştırıyor ve çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. İsterseniz sadece video ya da fotoğraf, isterseniz de hem fotoğraf hem de video çekimleri yapıyoruz.

İzmir dış çekim fiyatları, gideceğimiz yerin uzaklığına ve çekimin konseptine, içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Kara vermesi en zor olan şey kesinlikle fotoğraf çekilecek alanın belirlenmesidir.

Örneğin bir model dış çekimini ele alacak olursak, öncelikle çekiminize fotoğraf haricinde video da dahil edip etmeyeceğinizi öğreniriz. Daha sonrasında çekim planını bu doğrultuda hazırlayarak, çekimde giyeceğiniz kıyafetleri belirleriz.


Kıyafetler belirlendikten sonra, bu kıyafetler için en uygun olabilecek mekan seçimlerini yaparız. Kendimizi tek bir mekan ile sınırlamadığımız için her bir kombin için farklı bir mekan seçimi yapacağız.


Daha sonrasında belirlenen tarihte ilk çekim mekanına ulaşarak fotoğraf ve video çekimlerimize başlarız. Çekim sonrasında ise belirlediğimiz sayıdaki fotoğraf ve videoyu Photoshop gibi programlar yardımıyla editledikten sonra size teslim ediyoruz.

Peki İzmir dış çekim fiyatları kapsamında çekim hizmetlerimiz nelerdir bir göz atalım;

 • Kişiye özel dış çekimler,
   
 • Düğün, gelin ve damat çekimleri,
   
 • Özel konsept çekimler,
   
 • Özel gün çekimleri (nişan, doğum günü, açılış, kutlama vs.)
   
 • Kurumsal çekimler,
   
 • Model, manken, ajans başvurusu için çekimler,
   
 • Spor, yoga, pilates çekimleri,
   
 • Dans performansı çekimleri.

Gerçekleştirdiğimiz fotoğraf ve video çekimlerinin bir kısmı bu şekildedir. Çekim alanlarımızı sizden gelecek talepler doğrultusunda genişletebilmekteyiz de.

İzmir dış çekim fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilir ve aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirisiniz!