Onur Bağcı Design & Art

İzmir Cast Ajans Model Başvurusu

izmir model fotoğraf çekimi başvurusu
izmir sporcu yoga fotoğraf çekimi
izmir model fotoğraf çekimi başvurusu
izmir yüz modeli mankeni

Model ve Oyuncu Başvurusu

  İzmir cast ajans model başvurusu web sitemiz üzerinden sıklıkla gelen başvuru türleri arasında.

  Bu başvurular ile tek tek ilgilenmekte ve size en kısa sürede dönüş sağlamaktayız. İzmir cast ajans model başvurusu aramalarınız için Onur Bağcı Design & Art ajansını tercih edecek olursanız bazı ayrıcalıklardan faydalanmanız mümkün olacaktır. Bu ayrıcalıklar şu şekildedir; 

  • Çoğu ajans ekstra hizmetler için sizden yüklü miktarda paralar talep edebilir. Bu başvuruların bir kısmı da İzmir mankenlik başvurusu üzerine olmaktadır. Bizim ise size sunacağımız hizmetlerin hepsi ajans bünyemizde bulunduğu için daha makul fiyatlara çok daha kaliteli bir hizmet anlayışını benimseriz.  
    
  • Ajansımızda kaydınızı bir kere oluşturduktan sonra sizlere uzun yıllar birlikte çalışma garantisini sunarız. Böylece iş bulma kaygınızı yok etmeyi amaçlarız. 
    
  • Her gün büyümekte ve gelişmekte olan ajansımızı, kendi Cv’nize referans olarak yazmanız da yine aynı şekilde farklı iş
   imkanlarına erişiminizi kolaylaştıracaktır. 
    
  • Başvuru sonrasında sizlerle gerekli fotoğraf ve video çalışmalarını da gerçekleştirerek, sizler için web sitemizde ayrı bir sayfa ayırarak, burada profesyonel çalışmalarınızın paylaşımını sağlarız.
   Onur Bağcı Design & Art ailesine katılmak için tek yapmanız gereken İzmir cast ajans model başvurusu formunu doldurmak! Aşağıdaki yazıda da cast ajans hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.  

  Oyunculuk Cast Ajansı Nedir? 

  Oyunculuk cast ajansı nedir diye bir soru sorduğumuzda bunun tanımı asında oldukça basitti. Bir cast ajansın varlığından söz edebilmemiz için bünyesinde, reklam filmi, dizi, sinema filmi, klip gibi yapımlarda yer alan oyuncuları ve modelleri barındırıyor olması gerekir. Yani kaba bir tabirle Cast ajans dediğimiz yapı oyuncu ve modellere aracı olan ajanslardır. Burada oyuncu ve model ajansı yapısından söz edebiliriz. 

  Yapımcı şirketler cast ajanslardan oyuncu ya da model talep ederken artık tek tipteki fiziki özelliklere sqhip insanları tercih etmiyorlar, aksine daha farklı ve orijinal görünüme sahip insanları çeşitlilik olması adına daha çok tercih etmeleri söz konusudur.

  Bu sebepten kendinizi asla bir kalıba sığdırmaya çalışmayın. Yeteneğinizle ve orijinal görünümünüzle başarı elde etmeniz daha kolay olacaktır. Çünkü yapımcı şirketler çok farklı tarzlarda projeler üzerinde çalışabiliyorlar bu yüzden daha farklı yüzlere ihtiyaç duyabiliyorlar.

  Onur Bağcı Design & Art ajansı bünyesinde gerçekleştirilen klip, film projeleri için de yine karakteristik farklı yüzlere duyulan ihtiyaç bir hayli fazla. Aslında burada bir başka noktaya da değinmek gerekirse, ajansımıza başvuru yapıp, beraber çalışmaya başladığımız takdirde sırf dışarıdan gelen işler değil kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz bir takım prodüksiyon çalışmalarımızda da model ve oyunculara ihtiyaç duymakta ve beraber çalışmaktayız.

  Bizi diğer ajanslardan ayıran nokta tam olarak bu aslında. Sizlere başvurduğunuz ajans içinde de iş bulma imkanı sunuyoruz! Böylece çok daha fazla iş imkanına sahip olarak portföyünüze çok daha çeşitli proje ve çalışmalar ekleme şansı elde etmiş oluyorsunuz. Ayrıca web sitemizde cast ajans bölümümüzde sizin için oluşturacağımız sayfa sayesinde çok daha fazla insana da ulaşma imkanı elde etmiş oluyorsunuz. 

  Aşağıda yer alan model / oyuncu başvuru formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz!