İzmir A7s3 (a7siii) Kamera Kiralama

İzmir A7s3 (a7siii) Kamera Kiralama

İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama için bizlere ulaşabilirsiniz! İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama hizmetimiz ile sizlere son teknoloji yeni ekipmanlar ile kaliteli işler sunmayı amaçlamaktayız. 

2010 yılından bu yana sizlere her zaman güncel ekipmanlar ve profesyonel ekip desteği ile hizmet sunmaktayız. En son teknoloji yeni çıkmış bir ürün olan Sony a7s3 kamera ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. 

Her biri alanında uzman yönetmen, görüntü yönetmeni ekip arkadaşlarımız ile birlikte bugüne dek pek çok projeyi, klip çekimlerini, kısa film çekimlerini vb. çekimlerinizi gerçekleştirdik. 

İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama hizmetimiz ile sizlere özgün içerikli işler sunarken aynı zamanda kaliteli görüntüler sunmayı da amaçlarız. Başarılı bir çekim için pek çok etmen bulunmaktadır. Bu etmenlerin en başında da ekipman seçimi gelmektedir. 

Diğer kameralara oranla 8 kat daha fazla işleme performansına sahip a7s3 (a7siii) kamera ile hayalinizde canlandırdığınız görüntüleri gerçeğe dönüştürüyoruz! Diğer İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama hizmetlerine nazaran Onur Bağcı Design & Art olarak sizlere sunacağımız bazı avantajlar olacaktır. 

Bu avantajların en başında sizlere ekipman ile birlikte ekip desteği de sunuyor olmamız geliyor. Özellikle klip çekimleri ya da sinme sektöründe ekipmanla beraber en büyük ihtiyaç o ekipmanı kullanacak ekiptir.  İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama desteğimizin berberinde sizlere çalışmalarınız için yönetmen, görüntü yönetmeni, asistan gibi ekip desteğinde de bulunuyoruz.

Çekimlerinizi sizler için en kaliteli haliyle gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz takdirde görüntülerinizin düzenlenmesi, çeşitli video programlarında işlenmesine kadar işlemleri gerçekleştiriyoruz. İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama ile sizlere sunduğumuz çekim hizmetlerimiz şu şekildedir; 

Çalışma alanlarımız bu şekilde olmakla beraber daha pek çok video çekimi alanında da sizlere destek olmaktayız. Öncelikli işlevi video çekimleri olan bu kamera ile uzun yılların getirmiş oluğu yaratıcı bakış açımızı birleştirerek sizlere unutulmaz, akılda kalıcı ve kusursuz görüntüler sunuyoruz. İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama desteğinin yanı sıra ajansımızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmet alanlarına sahibiz. 

Ajansımızdan kiralayacağınız son teknoloji bir kamera olan a7s3 (a7siii) kamera kiralama ile çekime geleceğimiz zaman, yardımcı ekip, asistan gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylar tarafımızca karşılanacaktır. Bu kamera ile çekimlerinizde görüntü almak için herhangi bir ek desteğe ihtiyacımız olmamaktadır. 

İzmir a7s3 (a7siii) kamera kiralama hizmetimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz! 

BLOG

X
Portfolyo