İstanbul Model Fotoğraf Çekimi

İstanbul Model Fotoğraf Çekimi

İstanbul model fotoğraf çekimi ile sizlere kaliteli görüntüler sunuyoruz! Model fotoğraf çekimleri pek çok farklı ihtiyaçtan doğabilir. Örneğin ajanslara başvuru yapmadan önce sizden fotoğraf isteyebilirler veya sadece kendiniz için anı olsun isteyebilirsiniz. Çekimin konusu her ne olursa olsun, çalışmalarınızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana çok çeşitli alanlarda çekim yaparak pek çok model ile çalıştık. Bunun yanı sıra ajansımız bünyesinde model olmak isteyen kişiler için profesyonel modellik dersleri verdik. Bu açıdan çekimler için heyecanlanmanıza ya da çekinmenize hiç gerek yok.

İstanbul model fotoğraf çekimi hizmetimiz ile sizlere profesyonel bir fotoğraf çekimi deneyimi sunarken aynı zamanda gerekli yönlendirmeler ile pozlarınızın da kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Özellikle bu mesleği yapacak kişilerin kendi vücutlarını tanımaları oldukça önemlidir. Hangi açıdan daha güzel çıktığınız, vücudunuzu nasıl doğru kullanacağınız gibi bilgileri de aynı şekilde sizlere sunuyoruz.

 

İstanbul model fotoğraf çekimi için bize ulaşmanızın sizin için bir diğer avantajı da, eğer model olmak gibi bir niyetiniz varsa çektiğimiz fotoğrafları kendi cast listemize de eklememiz. Bu sayede olası iş fırsatlarını değerlendirirken sizin görsellerinizi de müşteri portföyümüze ekleyebiliyoruz. Ayrıca bunun için sizden herhangi bir şart ya da sözleşme istemiyoruz. Yalnızca birlikte çekim yapmamız yeterli!

Model Çekimlerini Nasıl Yapıyoruz?

Model çekimlerini nasıl yapıyoruz? Elbette çekim yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilen bir konudur bu. Çekimleri nasıl yaptığımız. Kısaca bahsedelim. Bize ulaştığınız zaman size soracağımız öncelikli soru bu çekimleri ne için talep ettiğinizdir. Bu soruyu sorma sebebimiz, çekim planlaması için önemli olmasıdır. Bu doğrultuda çekim planlamamızı yapıyoruz. 

İkinci aşama olarak, ajansımız bünyesindeki hangi hizmetlerden faydalanmak istediğinizi de öğreniyoruz. Stil danışmanı, makyöz, kuaför gibi seçenekler de çekim planımızın içinde olabilir. Fakat bunun seçimi tamamen size kalmıştır. Bu konuları da belirledikten sonra çekimde giyeceğiniz kıyafetleri seçiyoruz. Dilerseniz de stil danışmanımız sizinle bir alışverişe çıkarak, yansıtmak istediğiniz tarza en uygun kıyafetleri seçmenize yardımcı olmaktadır.

Daha sonrasında kıyafetlerinize ve çekim konseptine en uygun olacak İstanbul dış çekim mekanları seçimini yapıyoruz. Çekimi birden fazla mekanda yapma şansımız var elbette ki. Tüm planlamalar tamamlandığında çekim günü ve saatini de belirleyerek günün ilk ışıklarıyla çekimimize başlıyoruz.

Model çekimlerini nasıl yapıyoruz? Sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz. İstanbul model fotoğraf çekimi hizmeti için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO