Onur Bağcı Design & Art

Instagram fotoğraf çekimi, özellikle son yıllarda internet üzerindeki birkaç sosyal medya mecrasının popülerleşmesi ile bir sektör haline gelmiş durumda. Özellikle de instagram gibi bir uygulama uzun yıllar popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. 
Instagram fotoğraf çekimi desteğimiz kapsamında sizlere sunacağımız hizmetler şu şekildedir; 

 • Bu çekimleri şahsi olarak kendi profilinizi güzelleştirmek için talep ediyorsanız size kuaför ve makyaj desteği sunmaktayız. 
   
 • Instagram üzerinde bu fotoğraflarla ne şekilde ilerlemek istediğinizi öğrendikten sonra, sizlere yaşam koçluğu desteğimiz ile bir kariyer planı da çizmekteyiz.  
   
 • Poz konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bu konuda da sizlere gerekli yönlendirmeleri sağlarız. 
   
 • Fotoğraf ve video çekimleri üzerinden bir kariyer yürütmek istediğiniz takdirde, Onur Bağcı Design & Art bünyesinde sizin için bir portfolyo sayfası da oluşturmaktayız. 
   
 • Sayfanızda organik beğeni ve takipçi talebiniz var ise bu konuda gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. 
   
 • Marka tanıtımı ve kurumsal bir çekim olacaksa da bu çekimlerin sonunda instagram üzerinde gerekli reklam ve tanıtım çalışmaları için de sizlere yine destek sunmaktayız. 
   
 • Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sosyal medya üzerinde yapabileceğimiz ve oluşturabileceğimiz projelerin bir sınırı bulunmamaktadır. Her türlü sosyal medya, instagram talebine ajans bünyemizde çözümler üretmekte ve çalışmalar yürütmekteyiz. 

İzmir instagram fotoğraf çekimi desteğimiz ile geniş kitlelere ulaşabilen bir hizmet yelpazesine sahibiz. Instagram üzerinde tanıtımını yaptığınız iş ya da paylaşmak istediğiniz konu her ne olursa olsun eğer instagram üzerinde profesyonel görünen bir imaj çizmek istiyorsanız paylaşacağınız fotoğraf ve videoların kaliteli bir çözünürlüğe sahip olması gerekir. 

Sosyal medya hesapları üzerinden binlerce kişilik bir kitleye ulaşmak, kendinizi tanıtmak ve ifade etmenin en etkili yolu bu fotoğraf çekimleri olmaktadır. Bu gibi paylaşımlar için bir profesyonelden destek almak her zaman daha faydalı olmaktadır. 


Çekimlerinizi tamamladıktan sonra bu fotoğrafların instagram üzerinde hangi zamanlarda paylaşılması gerektiğine dair bir planlama yaparız. Bu planlamanın ilk adımında instagram profilinizi kimler hangi saatlerde ve hangi günlerde yoğun olarak ziyaret etmişler, nasıl bir hedef kitleye sahipsiniz, sizden beklentileri neler gibi soruları yanıtlamak için gerekli araştırmaları profiliniz üzerinden gerçekleştiririz. Bu araştırmalar neticesinde fotoğraflarınızı bir sıraya koyarak belirlenen günler ve saatlerde paylaşımlarınızı sağlarız. 

Hedeflenen takipçi sayısına ulaşmanız için de yine sizlere destek sağlamaktayız. Yüksek takipçi sayısına sahip kendi hesaplarımızda ve başka hesaplardan sizin profilinizin tanıtımını sağlarız. Böyle doğru reklam çalışmaları ve post paylaşımları ile istenilen amaca çok kısa bir süre ulaşmış oluruz. 

Instagram fotoğraf çekimi desteği için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin!