Headshot Fotoğraf Çekimi

Headshot Fotoğraf Çekimi

İzmir headshot fotoğraf çekimi aramalarınızda ya da farklı bir ilden olan aramalarınızda eğer seçiminiz Onur Bağcı Design & Art’dan yana olursa sizlere yalnızca bir oyuncu headshot çekimi sunmakla kalmayıp size bir yaşam koçluğu görevi de üstleniyoruz.

Konuyu biraz daha açmak gerekirse, bu tarz çekimlerin yanı sıra film, sinema sektörünün içinde bulunarak yönetmenlik, görüntü yönetmenliği gibi işler üstlenen bir ajans olduğumuz için bir headshot fotoğraf çekimi nasıl olmalı, karşı tarafın sizden beklediği nedir, daha sonrasında nasıl bir yol izlenmeli gibi merak edilen konulara da değinebiliyoruz. 

Oyuncu headshot çekimleri bir oyuncu için bazen zorlu olabiliyor. Bu yüzden profesyonel fotoğrafçı ile kurulacak iletişim şekli çok önemlidir. Çünkü çekim esnasında gerekli ifadeleri verebilmek adına oyuncu kendisini rahat ve güvende hissetmeli, ışık, renk çok iyi olmalıdır.  

Headshot çekimleri için yerine getirilmesi gereken bazı kurallar vardır; 

Headshot Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Headshot çekiminde dikkat edilmesi gerenler aslında basit. Bir headshot çekiminin en güzel yanı aslında bir sınır ve kural olmamasıdır. Kendinizi tamamen o duyguya bırakmanız ve akışta kalmanız yeterli olacaktır. Headshot çekimleri tamamen size ait olacağı ve yansıtacağı için sizi en iyi şekilde tanıtmalı, bir yelpaze görevi üstlenerek geniş bir karakter çeşitliliği sunmalıdır. Ayrıca oyuncu cast ajans çekimleri gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizin yanı sıra stüdyo headshot çekimi çalışmalarımız da mevcuttur. Headshot çekiminiz için etkili ve kusursuz bir çekim elde etmek adına headshot fotoğraf çekimi öncesinde, başvuracağınız casting ajans çekimi için istedikleri özel bir çekim tekniği ya da bir detay olup olmadığını mutlaka öğrenin. Örnek vermek gerekirse bazı ajanslar sadece beyaz fonda siyah kıyafet ile headshot çekimi isterken bazıları da sadece siyah fon çekimi isteyebilirler. Eğer herhangi bir detay öğrenemezseniz yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgiler ışığında sizin için en doğru headshot çekimini gerçekleştireceğimizden şüpheniz olmasın. 

Siz değerli müşterilerimiz ile nasıl bir iletişim tarzı seçtiğimizi görmek için backstage fotoğraf çekimleri incelemeniz yeterli olacaktır. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm çekimlerde mutlu müşteri memnun müşteri anlayışını benimsedik. Bu sebeple kendinizi rahat hissetmemeniz için kesinlikle hiçbir sebep bulunmamaktadır.  

Haftanın yedi günü stüdyomuzda sizlere headshot çekimleriniz için hizmet vermekteyiz. Ancak çekim yaptırmak istediğiniz tarihten önce iletişim numaramızdan ya da mail atarak mutlaka bizlerden randevu almalısınız. Yoğun çekim trafiği içerisinde istediğiniz tarihi ayarlayabilmemiz için önceden haberdar olmamız kesinlikle çok daha iyi olacaktır. Böylece istediğiniz çekimi planlamak ve organize etmek için de vakit elde etmiş oluruz. 

BLOG

X
Portfolyo