Onur Bağcı Design & Art

Havadan drone düğün çekimi, çiftlerin düğün çekimleri için daha farklı alternatifler araması sonucu ortaya çıkan çekim türüdür. Drone ile çekilen her görüntü, fotoğraf ya da videolara bambaşka bir hava katmaktadır. 

2011 yılından bu yana lisanslı drone pilotlarımız ile profesyonel olarak drone çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Havadan drone düğün çekimi, unutulmaz bir evlilik anısına sahip olmak isteyen tüm çiftler için, adeta biçilmiş kaftan gibidir. Hayatımızda kaç kez böyle özel ve güzel bir gün yaşıyoruz ki? Bu sebeple düğün çekimlerinizi olabilecek en güzel haliyle gerçekleştirmek için buradayız.

Düğün çekimleri her açıdan önem arz etmektedir. Çiftler ve yakınları genellikle düğün telaşı esnasında anın güzelliğini tam anlamıyla yaşayamayabiliyorlar. Tüm bu sermoni bittikten sonra, oturup sakin bir kafa ile düğün görüntülerini izlemek çok daha keyif verici oluyor. Özellikle de havadan drone düğün çekimi gibi bir yola başvurmuşsanız, bu görüntüleri izlerken yaşayacağınız mutluluk tarif edilemez!

Drone Düğün Çekimi Fiyatları

Drone düğün çekimi fiyatları, çiftleri meraklandıran konulardan biridir. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak uzun yıllar sektörde edindiğimiz deneyimi sizlere sunuyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere kaliteli görüntüler aktarıyoruz. Bu çekimlerin fiyatları, elbette ki çekimin içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Çiftler bize genellikle, sadece havadan drone düğün çekimi talebiyle gelmekteler. Fakat biz kesinlikle sadece drone çekimi yapılması taraftarı olmuyoruz. Çekimlerin çok yalın olmaması adına, bu çekimleri kameradan çekilmiş video ve fotoğraflar ile de destekliyoruz.

Böylelikle düğün klibi çekimi hem her açıdan görseller içerir hem de izleyenler için sıkıcı bir düğün videosu olmaktan çıkar. Drone düğün çekimi fiyatları konusu bahsettiğimiz üzere çekimin içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bir düğün paketinin içeriğinde şu çekimlere yer verebilmekteyiz;

 • Nişan, kına çekimleri,
   
 • Save the date,
   
 • Düğün anı videosu,
   
 • Düğün fotoğraf ve video çekimleri,
   
 • Havadan drone görüntüleri,
   
 • Gelin ve damat dış çekimi,
   
 • İsteğe göre kısa ve uzun düğün günü videosu.


Düğün çekimleri, en az düğün gününüz kadar özenilmesi gereken biriştir. Bu sebeple drone düğün çekimi fiyatları sırf düşük olduğu için deneyimsiz bir fotoğrafçıya emanet edilmemelidir. Ajansımızdaki hem deneyimli hem de yaratıcı, estetik bakış açısına sahip ekip arkadaşlarımız ile sizlere unutulmaz düğün görüntüleri sunuyoruz. Bizler de en az sizin kadar bu düğün gününüzü önemsiyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda ilerletiyoruz!

Havadan drone düğün çekimi için aşağıdaki linke tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!