Onur Bağcı Design & Art

İzmir Hamile Fotoğraf Çekimi

İzmir hamile fotoğraf çekimi bizim için çok özel çekimlerdendir, zira saniyeler içinde tüm dünyanızı değiştirecek, hayata bambaşka bir gözle bakacağınız ve artık farklı bir insan gibi hissedeceğiniz o an geldi, hamile olduğunuzu öğrendiniz ve büyük bir heyecan içinde bu haberi tüm sevdiklerinizle paylaşmak, onlara da ilan etmek istediniz. 

izmir hamile fotoğraf
izmir hamile fotoğraf çekimi
hamile izmir fotoğraf çekimi
hamile fotoğraf çekimi

Karmaşık duygular içinde aslında saf mutluluk yaşadığınızı keşfediyorsunuz… Bu hayatta belki bir kez belki birkaç kez tadacağınız annelik duygusunu yaşarken büyüyen karnınızı, vücudunuzdaki değişiklikleri, bebeğinizin günden güne nasıl büyüdüğünü kaydetmek isteyebilirsiniz. Bu isteğinize İzmir hamile fotoğraf çekimi ya da diğer illerde vereceğimiz fotoğraf çekimi hizmeti ile karşılık veriyoruz. 

Hamileliğinizin her anını ya da son aylarınızı bir anı olarak saklamak isterseniz hamile fotoğraf çekimi hizmetimiz ile sizlerleyiz! Bu çekimlerinizi hamile dış mekan çekimi olarak ya da stüdyo ortamında gerçekleştirebiliriz. Özel konsept hamile çekimi seçenekleriyle dilediğiniz mekanda dilediğiniz tarzda hamile fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

Bir anne için hayatının en özel anları hangisidir diye sorulduğunda hiç şüphesiz bu anların başında hamilelik süreci gelecektir… Bu çok özel anların yıllarca saklanması, günümüzde sıkça tercih edilen konseptlerden biri olan hamile fotoğraf çekimi ile mümkün. Hayalinizdeki hamile fotoğraf çekimi için bize İzmir’den ya da hangi şehirden isterseniz kolayca ulaşabilirsiniz! Anne olmak bu hayatta yaşayabileceğiniz mucizevi olaylardan biri olabilir. 

Bebeğinizin babasını yani hayat arkadaşınızı da bu anlara dahil edip daha da duygusal ve anlamlı pozlar yakalayabiliriz. Üstelik tüm çekim boyunca da bebeğinizin ve sizin yanınızda olarak eğlenceli bir çekim geçirmenizi sağlayabilir. Gelecekte bebeğiniz büyüdüğünde bu fotoğraflar onun için çok güzel birer anı olacaktır.

Hamilelik sürecindeki annelere fotoğraf çekimleri için bir kaç tavsiyede bulunmak gerekirse;

  • Öncelikle kamera önünde olmaktan asla çekinmeyin. Vücudunuzu olduğu gibi sevin ve kendinizi şımartın!
  • Aklınızdaki fotoğraf çekimi tarzlarını fotoğrafçınızla mutlaka paylaşın. Böylece daha içinize sinen fotoğraflarınız olur.
  • Bebeğiniz için fotoğraf albümüne ekleyeceğiniz bir not yazabilirsiniz. İlerde çocuğunuz büyüdüğü zaman ona bu notu albümle birlikte gösterebilirsiniz!
  • Fotoğraf çekimlerine eğer mümkünse ailenizi de dahil etmeniz çok daha samimi bir ortam yaratacaktır.
  • Hayal gücünüzü asla sınırlamayın. Aklınıza gelen ne kadar fikir varsa denemekten korkmayın, hassas ve duygusal fotoğrafları daha cesur pozlarla birleştirin!

İzmir Hamile Fotoğraf Çekimi için pek çok konsept mevcuttur. Bunlardan biri de her ay düzenli olarak hamilelik sürecinin fotoğraflanması ve son olarak da bebeğinizi kucağınıza almışken vereceğiniz duygu yüklü poz çalışmaları yapılabilir. Her ay kaydedilen bu pozların kolajlanıp yan yana konmuş hallerini görmek hem kendinizdeki değişimleri tüm ayrıntılarıyla görmenizi hem de bu uzun süreci tek bi kareye sığdırmanızı sağlar. Bir diğer konseptimizde de doğayla iç içe olan fotoğraflar kullanılabilir. İzmirde çok fazla sayıda doğal mekan bulunmaktadır. Orman fonu ya da kumsal gibi mekanları tercih edebiliriz. 

Böylece en doğal ve saf annelik duygusuyla sarmalanmış halinizi size ve bebeğinize huzur verebilecek doğal bir ortamda gerçekleştirmeyi başarmış oluruz. Ya da bunların hiçbirini tercih etmeyebilir ev ya da stüdyo ortamında günlük ev hallerinizle spontane pozlar yaratmak isteyebilirsiniz. 

Pijamalarınız ve bebeğinizin aksesuarlarıyla bu anı ev ortamında ölümsüzleştirip harika fotoğraflar elde edebiliriz! Aklınızda daha farklı konseptler varsa ya da hamile fotoğraf çekimi hakkında merak ettikleriniz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu en mutlu döneminizi ölümsüzleştirmek bizim için oldukça heyecan verici ve harika bir deneyim!

İzmir hamile fotoğraf çekimi için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin!