Onur Bağcı Design & Art

İzmir tanıtım filmi çekimi desteğimiz ile firmanızın bilinirliğini arttırırken , popülerliğini de güncel tutuyoruz!

Firmanız için en etkili tanıtım şekli hiç şüphesiz ki web ortamıdır.

Bu durumu göz önüne aldığımız zaman firma tanıtım filmi çekimi markanızın reklamını yapmanın en birincil yöntemidir.

Firma tanıtım filmi çekimi markanız için bu kadar hayati bir öneme sahip olduğu için de kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmalıdır.

Firma tanıtım filmi çekimi baştan sona ürünlerinizin üretim aşamasından, pazarlama aşamasına kadar olan tüm adımları içeren görüntülerden oluşmaktadır.

Bu aşamaları hedef kitlenizle tanıtım filmi aracılığı ile paylaştığınız zaman, onları da bu üretime dahil etmiş oluyorsunuz.

Bu sayede müşterileriniz her adımı takip edebildiklerini hissederek markanıza karşı güven geliştirirler. Firma tanıtım filmi çekimi çalışmalarının önemine bu yönden de vurgu yapabiliriz.

Firma tanıtım filmi çekimi markanızın popülerliği için çok önemli ve profesyoneller tarafından yapılmalı dedik.

Peki bu çekimler nasıl planlanıyor, gidişat nasıl oluyor kısaca bir göz atalım;
 

 • Firmanızın tanıtımı için bize başvurduğunuzda öncelikle firmanız hakkında kısa bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Markanızın bilinirliği ne durumda, hedef kitlesi kim, neye ihtiyacı var gibi konuları gözden geçiriyoruz.
   
 • Bu sohbet üzerine sizden yazılı olarak da firmanız hakkında kısa bir brief talep ediyoruz.
   
 • Bu brief üzerine gerekli incelemeleri yaptıktan sonra tanıtım planını gerçekleştiriyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre firma tanıtım filmi çekimi yanında fotoğraf çekimi, web sitesi hazırlanması, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetleri de çekim planına dahil ediyoruz.
   
 • Gerekli planlar hazırlandıktan sonra da belirlediğimiz tarihte firmanızdaki ürünlerin üretim aşamasından başlayarak, en son adıma kadar video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.
   
 • Video görüntüleri üzerinde gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra seslendirme, telif haksız müzik satın alımı, gerektiği takdirde çevirisini de hazırladıktan sonra bunları videonuza uyarlıyoruz.
   
 • Son olarak ise paylaşıma hazır tanıtım filminizi sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz kapsamında paylaşım planınızı oluşturuyoruz.


Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak herhangi bir hizmet için bizlere ulaştığınız zaman, bu hizmeti sizlere her yönüyle ve en iyi şekilde sunmayı amaçlarız. Firma olarak ya da şahsi olarak ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri ajansımızda bulabilirsiniz.

Örneğin sadece firma tanıtım filmi çekimi çalışması markanızın tanınması için yeterli olmamaktadır. Tanıtım filminiz hazırlandıktan sonra kullanılabilecek sosyal medya mecraları üzerinde ve web sitenizde, analizler sonucu belirlenecek saatlerde paylaşımın gerçekleştirilmesi gerekir. Paylaşıldıktan sonra ise Google reklam çalışmaları ile bu paylaşımları ön plana çıkarmak gerekmektedir.

Firma tanıtım fimi çekimi için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz!