E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatları konusuna değinmeden önce, e-ticaret nedir ne işe yarar bilmekte fayda var. Peki nedir bu e-ticaret sistemi?

E-ticaret sistemi kısaca internette alışveriş yapabildiğimiz sitelerdir. İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinden gerçek veya sanal ürünleri para karşılığı satın alması işlemidir. Adı üzerinde e-ticaret yani ticaretin elektronik halidir.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi dönemi e-ticarete olan ihtiyacı ikiye katladı. Kullanıcılar yoğun bir şekilde internet alışverişine yönelmek durumunda kaldı. 

Hal böyleyken de tüm işletmeler,, firmalar satış için bu yola başvurmaya başladı. Zira sektörde öne geçebilmek ve rakipleri geride bırakabilmek için bu bir zorunluluk halini aldı.

Fakat e-ticaret sitesi fiyatları araştırılırken bu noktada fiyattan daha önemli bir husus vardır. O da çalışacağınız ajansın ne denli güvenilir olduğudur. E-ticaret sisteminizde oluşabilecek herhangi bir aksaklık, müşterilerinizin size olan güvenini zedeleyecektir.

Bu sebeple mutlaka uzman kişilerden destek almalısınız. Alt yapısı sağlam olan firmalarla çalışmalısınız. Ayrıca sunucularınız da firewall IPS-IDS sistemlerine sahip olmalıdır. Kart bilgilerinin güvenliği için ise 256 bit SSL şifreleme sisteminin kurulu olması gerekmektedir.

Ticaret dünyası her geçen gün gelişmekte ve sürekli bir yenilik içindedir. Artık kullandığımız paralar bile sanal olmaya başlamışken, firmaların kesinlikle çağın gerisinde kalmamaları gerekmektedir. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak uzman yazılım uzmanlarımız ve web tasarımcılarımız ile birlikte, web sitenizde modern dokunuşlar oluştururken aynı zamanda e-ticaret sisteminizi de güvenilir bir biçimde kuruyoruz!


E-Ticaretin Faydaları

E-ticaretin faydaları saymakla bitmez ama biz yine de bir kısmından bahsedelim. E-ticaretin faydaları dediğimizde ilk akla gelen yanı, firmaların 7/24 müşterilerine bilgi ve hizmet sunabileceği bir platforma sahip olmasıdır.

Elektronik ortamda verilerinizin aktarımı saniyeler içerisinde gerçekleştiği için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Kısa sürede gerçek zamanlı yaptığınız satışlardan on kat daha fazla satış yapabilmektesiniz.

E-ticaretin faydaları arasında, çok daha fazla ürünü bir arada müşterilerinize sunabilmenizi de gösterebiliriz. Böylelikle eksik ürün olmasından dolayı kaynaklanan müşteri kayıplarını da önlemiş olursunuz.

E-ticaretin en pratik yanlarından biri ise hiç şüphesiz maddi yükünüzü azaltıyor olmasıdır. Mağaza açmak için yapacağınız masraftan, sanal mağazanız sayesinde kurtulabilirsiniz.

Stok, maaliyet gibi bilgiler elektroniik ortamda kayıtlı olduğu için, tedarikçi firma stok yapmak durumunda kalmaz. Stoğunda ne kadar ürün kaldığını ve ne kadar ürün sattığını takip edebilir.

Yani kısacası e-ticaret sistemi size her yönden fayda ve kar sağlayacak bir sistemdir. Bu sebeple her firmanın mutlaka e-ticaret sistemi de olmalıdır.

Aşağıdaki butona tıklayarak e-ticaret sitesi fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO