Onur Bağcı Design & Art

İzmir dış mekan fotoğraf çekimi sıklıkla yapılan aramalardan biridir. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak, son teknoloji ekipmanlarımız ve bilgi birikimimiz ile estetik bakış açımızı birleştirerek sizlere bu şekilde bir hizmet sunmaktayız. 

Dış mekan fotoğraf çekimi denildiği zaman akla hemen düğün ve bununla ilgili olan çekimler gelse de bizim için durum böyle değildir. Düğün çekimlerinin yanında başka konularda da dış çekimler gerçekleştirmekteyiz. 

Dış mekan fotoğraf çekimi hizmetlerimiz şu şekildedir; 

 • Kişiye özel fotoğraf çekimi, 
   
 • Özel konsept fotoğraf çekimleri, 
   
 • Kutlama, özel gün çekimleri, 
   
 • Model / nü model fotoğraf çekimleri, 
   
 • Havadan drone fotoğraf çekimi, 
   
 • Su altı fotoğraf çekimi, 
   
 • Kurumsal fotoğraf çekimi. 

Bir dış çekim gerçekleştirmek için kesinlikle belli bir sınırlamaya ihtiyacımız yoktur.

Hayal ettiğiniz aklınıza gelebilecek her konuda dış çekimler gerçekleştirmekteyiz. Örneğin herhangi bir dış çekim günü bazı planlamalarımız vardır. Öncelikle çekimin ne tarz bir çekim olacağı, sosyal medya için mi arşiv için mi yoksa kurumsal amaçlı bir çekim mi olacağı konusunu açıklığa kavuştururuz.  

Sonrası için eğer bu kişiye özel bir çekim ise her şeyden önce çekimi yapacağımız dış çekim mekanları belirleriz. Mekan belirlendikten sonra bu doğrultuda stil danışmanlığı hizmetimizi devreye sokarak bu çekim günü için hangi kıyafet kombinlerini giymelisiniz buna karar veririz.  

Çekimde eski kıyafetlerinizi değil de daha farklı bir tarza sahip olarak yeni kıyafetler kullanmak isterseniz sizler için gerekli fiyat araştırmalarını yaparak sizin bütçenize en uygun olacak mağazalardan yeni kıyafet alışverişini gerçekleştiririz. Ayrıca bunların yanı sıra ufak aksesuar kombinleriyle de daha farklı bir görünüm elde etmenizi sağlayabiliriz. 


Çekim günü ihtiyaç duyabileceğiniz saç ve makyaj hazırlık kısmını düşünerek kuaför ve makyöz desteğiniz de yine sizlere sağlamaktayız. Bütün hazırlıkla tamam olduğunda çekim günü sabahın ilk ışıklarıyla çekimi yapacağımız ilk mekana varmış oluruz. 

Kamera karşısında poz vermekte zorlanırsanız ya da aklınıza herhangi bir poz vermezse bunun için de endişelenmenize asla gerek kalmaz. Çekim esnasında bire bir uygulamalı olarak sizlere vereceğiniz pozları göstereceğimiz için ortaya oldukça profesyonel görünen fotoğraflar çıkacağının garantisini verebiliriz. 

Çekim günü sona erdikten sonra ise ham haldeki fotoğraflarınızı Photoshop ve Lightroom editinden geçirerek olabilecek en kısa sürede hazır halde sizlere ulaştırırız. 

Bu dış mekan fotoğraf çekimi sürecimiz hemen hemen bütün alanlardaki fotoğraf çekimlerimiz için geçerli olmakla beraber ihtiyaç halinde ilave hizmetler de eklenebilmektedir. 

Dış mekan fotoğraf çekimleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!