Dijital Medya Planlama

Dijital Medya Planlama

İzmir dijital medya planlama desteği ilerleme kaydetmek isteyen ve marka ismini uluslararası sınırlara taşımak isteyen tüm firmalara sunduğumuz bir hizmettir. 

Dijital medya planlama dediğimiz planlama çalışmaları, gerekli pazar araştırmaları, istatistikler, analizler ve müşteri portfolyosu araştırmaları neticesinde elde edilen veriler sonucunda firma için hazırlanan sosyal medya planının uygulanması şeklindedir. 

Günümüz internet çağında, tüm firmalar, kuruluşlar ve kişiler marka tanıtımları için sosyal medya gücünü kullanmaktadırlar. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sizlere sunacağımız sayısız hizmet arasında dijital medya planlama da yer almaktadır. 

Dijital medya planlama ile birlikte markanızın kalitesinin ve isminin çok kısa sürelerde Google arama motorunda üst sıralarda yer aldığını fark edeceksiniz. Doğru reklam çalışmaları ve tanıtım planlamaları ile birlikte beklenen sonuca ulaşmak kolaylaşacaktır. 

Yapacağımız eş zamanlı SEO (arama motoru optimizasyonu) ve Google adds çalışmaları ile internet üzerindeki bulunabilirliğinizi hedefleriz. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı ile birlikte çalıştığınız zaman sizlere sunacağımız avantaj sağlayan hizmetler olacaktır. Örneğin çoğu ajans web sitesinde veya diğer sosyal medya mecraları üzerinde post tasarımları oluştururken bu tasarımlarda stok içerikler yani satın alınan fotoğraf ve videolar kullanmaktadırlar. 

Bizim size sunacağımız post tasarımları ise daha farklıdır. Ekibimizde fotoğrafçı, görüntü yönetmeni ve yönetmen ile birlikte son teknoloji ekipmanlar da bulunduğu için sizlere gerçek fotoğraf ve video çekimleri sunabilmekteyiz. Bu sayede hedef kitlenize daha gerçekçi ve orijinal içerikler sunma fırsatını elde etmiş olursunuz. 


Dijital medya planlama ile markanıza ne gibi faydalar sağlayabilirsiniz gelin bir göz atalım; Dijital medya planlama hizmetimiz kapsamında eğer bir web sitesi sahibi değilseniz öncelikle hemen bir web sitesi tasarımı oluşturuyoruz. Bir web siteniz var ancak bazı eksikliklere sahipse o zaman da web sitesi için gerekli olan düzenlemeleri sağlıyoruz. 

Sonrasında diğer sosyal medya hesaplarınızı da düzenleyerek size organik takipçi kazandıracak orijinal içerikler oluştururuz. Bunun neticesinde de bütçeye uygun bir şekilde gerekli reklam çalışmalarını gerçekleştiririz. 

Dijital medya planlama hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz! 

BLOG

X
PORTFOLYO